Головна>Новини
КрНУ

Новини

Школа юного психолога
19.10.11

Понад 50 слухачів подали заявку на участь у «Школі юного психолога» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

10 жовтня 2011 року кафедра соціально-політичних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського разом з партнерами розпочала заняття Школи юного психолога. У рамках школи передбачається проведення спеціальних занять з практичної психології 1 раз на місяць кожної другої суботи.


ШЮП орієнтована на учнів 10 та 11 класів, які цікавляться психологією, спілкуванням, готові додатково навчатися. Всі заняття безкоштовно проводять викладачі КНУ та практикуючі психологи міста!


Організатори забезпечують учасників якісними заняттями з основ психології, надають можливість попрактикуватися у вирішенні конфліктів та особистісних проблем.
Тематика занять буде максимально актуальною для молоді: кохання, щастя, особистісний ріст, емоційна сфера, основи психотерапії та ін.


Основними завданнями школи організатори бачать:

- створити простір для спілкування молоді, яка цікавиться психологією;

- допомогти учасникам розібратися з власними комплексами і проблемами;

- надати знання та навички щодо використання психологічних технік у повсякденному житті;

- з’ясувати потреби та сформувати суспільний запит на професію психолога у Кременчуці
Це перший проект в університеті, який має на меті популяризувати психологічну науку серед молоді міста та згуртувати професіоналів навколо кафедри соціально-політичних наук.


Інформаційно-аналітичний відділ

КрНУ