Головна>Новини
КрНУ

Новини

Фіналістки конкурсу «Королева університету -2011»
28.10.11

Проголосувати за конкурсанток можливо в газеті “Кременчуцька панорама” та на сайті “Кременчук на долоні” www.knl.ua

Фінальне шоу “Олімпійський дух сучасності” відкритого конкурсу дівочої краси і таланту
“Королева університету - 2011”
відбудеться 4 листопада о 17-30 в МПК.

З 17-00 у фойє Палацу розташовано: шоколадний фонтан, “жива скульптура”, виставка КрНУ.

Запрошення можна придбати в студентському профкомі, каб. 7116.

Фіналістки конкурсу "Королева університету - 2011"

1. Анна Савіна

Студентка V курсу, гр.. ЕВ -11 -2 м, ІЕЕСУ
Учасниця двох попередніх конкурсів. Захоплюється танцями та вокалом, досить комунікабельна - обожнює знайомитися з новими людьми. Отримавши диплом магістра мріє створити чудову сім`ю з коханим і працювати за фахом.

2. Аліна Радченко

Учасниця конкурсу кращих моделей ТОП FASHION (Кременчук). Захоплюється східними танцями, співом і малюнком. Активна учасниця благодійних акцій. Мріє в майбутньому відкрити власну школу танців, а також представляти Україну на всесвітньому конкурсі краси «Міс Всесвіт».

3. Вікторія Смірнова

студентка ІV курсу , ФПН
З п`ятирічного віку займається естрадно-спортивними танцями, захоплюється перукарським мистецтвом. Життєрадісна оптимістка, душа будь-якої компанії. Піднімати людям настрій і робити їхнє життя яскравим – покликання її душі. Мріє стати відомим стилістом і відкрити власну школу танців.


4. Марія Сафронова

студентка І курсу, гр.. МК – 11 -1, Фупр
Учасниця минулорічного конкурсу. Комунікабельна й досить енергійна, ніколи не зупиняється на досягненому. Рух уперед - її кредо. Захоплюється спортом, співом, танцями, мандрівками. Вірить у здійснення своїх мрій та життєвих планів.


5. Марина Беззубченкова

студентка ІV курсу, ФММ
Головними пріоритетами свого життя вважає міцне здоров`я, успішне навчання, чудову родину, справжніх друзів і роботу за фахом. Серед захоплень : вокальний спів, танці, декоративно-прикладне мистецтво. Мріє здійснити кругосвітню подорож, щоб ближче познайомитися з культурою та традиціями інших народів.


6. Альона Марченко

студентка V курсу, ФТЗТ
Малювання, музика та футбол – таким є світ її захоплень. За крок до омріяного диплома хоче в майбутньому стати першокласним фахівцем митної справи, яку наполегливо опановує в університеті. Мріє про успішну кар`єру в цій галузі з тим, щоб своєю діяльністю ще успішніше поглиблювати міжнародні зв`язки України з іншими державами.

7. Ксенія Мазанько

студентка І курсу, ФЕКІ
На її переконання у досконалості немає межі. Щоб наблизитися до ідеалу вона професійно займається танцями, зокрема спортивно-естрадного спрямування. Захоплюється фотографією. Прагне набути якомога більше усесторонніх знань, щоб змінити життя суспільства на краще. Мріє побувати у різних країнах світу.


8. Тетяна Скриль

студентка ІІ курсу, ФПГН
Друзі вважають її дуже щирою й відкритою для спілкування людиною. Захоплюється східними та сучасними танцями, має вокальні здібності й інтерес до мистецтва фотографії. Мріє пов`язати своє життя з модельним бізнесом і досягти у ньому вагомих результатів. А допоки прагне здобути якомога міцніші знання, які й стануть запорукою в майбутньому.


9. Юлія Середа

студентка І курсу, гр. МН -11 -1, Фупр
Життєве кредо «Жити –означає досягти своєї мрії». Цінує в людях щирість, чесність і вміння розуміти одне одного. З дитинства її улюбленою справою стали танці: східні та хіп-хоп. Мріє стати визнаною танцівницею й об`їздити якомога більше країн світу. Водночас бути справжнім фахівцем у професії менеджера. Усе це й зробить її щасливою.


10. Анна Щербакова

учениця 11-Б класу ЗОСШ № 10
Три роки займається в модельній агенції «Comme il qlaut». Мріє завоювати титул «Міс всесвіт», стати всебічно розвиненою людиною й відчувати постійну гармонію із зовнішнім світом і собою. Її захоплення : танці, фотографія, фітнес.


11. Анжеліка Кіянова

учениця 9 В класу ЗОСШ № 17
Упродовж десяти років займається бально-спортивними танцями, захоплюється малюванням та фотографією. Є учасницею шкільних конкурсів краси. Мріє успішно закінчити школу, мати значні досягнення в хореографії та стабільну роботу, що дозволить мати щасливу родину.


12. Катерина Нікітіна

учениця 10 –Б класу ЗОСШ № 10
Серед життєвих пріоритетів на першому місці у неї сім`я, на другому – навчання, на третьому – гарні стосунки в колі постійного спілкування, на четвертому – танці. Була переможцем шкільних конкурсів «Міс Весна -2011» та «Міс Табір -2009».
Мріє успішно закінчити школу, здобути гарну професію, взяти участь в телепроекті «Танцюють усі!» й створити міцну та дружну родину.

КрНУ