Головна>Новини
КрНУ

Новини

Фонд Віктора Пінчука розпочав прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу
12.12.11

Фонд Віктора Пінчука розпочав прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у третьому конкурсному доборі програми «Всесвітні студії». В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, Фонд надасть гранти переможцям конкурсу – талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.

Прийом документів та online-реєстрацію відкрито на сайті програми www.worldwidestudies.org з 1 грудня 2011 року по 15 травня 2012 року.

В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в таких галузях:

* сільське господарство,
* довкілля та екологія,
* право та державне управління.

Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Потенційні апліканти на гранти мають відповідати наступним вимогам:

* бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
* мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та * * магістерською програмою даного університету;
* бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2012 року;
* мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Гранти від Фонду в першу чергу покриватимуть витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом. Фонд Віктора Пінчука очікує, що по завершенні навчання за кордоном всі отримувачі гранту повернуться в Україну та відпрацюють за фахом щонайменше 5 років.

Наразі 10 із 17 переможців першого конкурсу програми «Всесвітні студії» вже повернулись на Батьківщину та почали роботу в профільних компаніях; 7 стипендіатів сезону 2010 року та 19 переможців сезону 2011 року продовжують навчання в університетах по всьому світі: США, Великобританії, Швеції, Данії, Франції, Німеччині та на Мальті. Фіналісти програми відбираються за результатом конкурсу з-понад 200 кандидатів.

Загальна сума коштів, що Фонд виділив на гранти за два роки існування програми, склала 7 470 235,00 грн.

Відділ міжнародних зв`язків

КрНУ