Головна>Новини
КрНУ



























Новини

Спартакіада Полтавщини «Бадьорість та здоров’я»
06.02.12

Спартакіада Полтавщини «Бадьорість та здоров’я»
серед професорсько-викладацького складу
ВНЗ ІІІ–ІV рівня акредитації

25–26 січня 2012 року на спортивному комплексі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського проводилась ІХ-а Спартакіада Полтавщини «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ–ІV р. а. з 6 видів спорту: більярд, плавання, волейбол, міні-футбол, шахи, настільний теніс, в якій приймали участь 5 команд з м. Полтави та 2 команди м. Кременчука. Усього взяли участь біля 200 учасників. У змаганнях прийняли участь Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, та ВНЗ міста Полтави: національний технічний університет, національний педагогічний університет, державна аграрна академія, Українська медична стоматологічна академія, університет економіки та торгівлі.
На урочистому відкритті змагань були присутні: начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту – О. В. Кучеренко, начальник відділу фізичної культури та спорту Кременчуцького міськвиконкому – О. І. Мазур, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – М. В. Загірняк, директор Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля – П. І. Сокуренко, Олімпійський чемпіон – В. В. Кисельов, учасниця Олімпійських ігор – С. Г. Копчикова.

Найкраще виступила команда КрНУ імені Михайла Остроградського і в командному заліку посіла перше місце. Другим став – Полтавський національний технічний університет, третє місце посів Полтавський національний педагогічний університет.
Ректор КрНУ імені Михайла Остроградського М. В. Загірняк змагався разом зі своєю командою у волейбол, де у фіналі зустрілися команда КрНУ з командою ПУЕТ. У захоплюючій грі з рахунком 2:1, команда КрНУ стала переможцем, тренер – Коломоєць В. М. Також перше місце команда КрНУ посіла і з міні-футболу, тренер команди – Десятніков Г. О. В особистих змаганнях з видів спорту, переможцями стали: більярд – Даценко М. І. (КрНУ), шахи – Олійник М. В. (УМСА), настільний теніс: серед жінок – Бурцева Галина (УМСА), серед чоловіків – Черменський В’ячеслав (ПНТУ), плавання: серед жінок – Копчикова Світлана (УМСА), серед чоловіків – Кречетов Олександр (ПНПУ).

Честь нашого університету з гордістю захищала збірна команда професорсько-викладацького складу з видів спорту:
• волейбол: капітан команди – Загірняк Михайло Васильович (ректор КрНУ), Коломоєць Віктор Миколайович (викладач КФВ), Ардашов Сергій Андрійович (асистент каф. «Електронні апарати»), Саньков Сергій Володимирович (заступник декану ФЕКІ), Пірогов Дмитро Леонідович (доцент каф. «Економіка підприємства»), Давидов Олександр Юрійович (асистент каф. «СЕЕМ»); Почтовюк Андрій Борисович (декан ФУПР), Воробйов Віктор Васильович (декан ФММ), Могилка Олександр Васильович (провідний фахівець каф. «Технічна механіка), Холодний Юрій Федорович (заступник декану ФММ);
• міні-футбол: Десятніков Герман Олександрович (старший викладач КФВ), Черниш Андрій Анатолійович (старший викладач каф. «АіТ»), Черненко Сергій Михайлович (доцент каф. «АіТ»), Ломонос Андрій Іванович (старший викладач каф. «САУЕ»), Перехрест Андрій Леонідович (старший викладач каф. «САУЕ»), Калитка Сергій Леонідович (керівник фізичного виховання коледжу КрНУ), Пузир Руслан Григорович (доцент каф. «Технологія машинобудування»), Скок Роман Миколайович (асистент каф. «Фінанси»), Зубко Сергій Григорович (старший викладач каф. «АіТ»), Давидов Олександр Юрійович (асистент каф. «СЕЕМ»), Грабовий Олександр Олександрович (провідний фахівець гаражного господарства);
• плавання: Ригас Тетяна Євгеніївна (викладач КФВ), Киба Ірина Іванівна (асистент каф. «ІВМ»), Маркевич Андрій Геннадійович (асистент каф. «ІВМ»), Носенко Максим Анатолійович (асистент каф. «КіС»);
• більярд: Даценко Микола Іванович (старший викладач КФВ);
• шахи: Скобель Василь Іванович (викладач каф. «Фізика»);
• настільний теніс: Зінченко Сергій Андрійович (зав. від. «Автомобілі і двигуни», Матета Олексій Анатолійович (доцент каф. «СПН»), Майстренко Оксана Володимирівна (асистент каф. «КіС»), Сохін Наталія Леонідівна (асистент каф. «КіС»). Переможці та призери Спартакіади нагороджувались грамотами та медалями.

Спортивний клуб

КрНУ