Головна>Новини
КрНУ

Новини

Навчання студентів КрНУ у Франції
22.02.12

У рамках програми МОНмолодьспорту «Щодо навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном», починаючи із 01 лютого 2012 року, троє студентів-магістрів нашого університету (Навчально-науковий інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління та Навчально-науковий інститут механіки і транспорту) проходять тримісячне навчання в університеті ІСАМ, м. Нант, Франція).

Студенти уже отримали свої перші завдання, що стосуються роботи програмного комплексу TLKlogistic (MapEx) та програмного забезпечення з управління роботом в Labview. У кожного студента виділено місце, де він займається дослідженнями.

Відразу після прибуття до французького університету наших студентів записали на курси французької мови, оскільки не багато місцевих жителів знають англійську мову.
Живуть студенти в гуртожитку. Кожен має окрему кімнату. Поруч з університетом є спортзал. Вхід вільний і цілодобовий.Окрім навчального процесу наші студенти знайомляться і з культурою Франції. Так уже відбулася екскурсія по м. Нант: відвідали Замок герцогів бретонських, Собор святих Петра і Павла, музей образотворчих мистецтв та місцевий ботанічний парк.Маємо надію, що це навчання стане першим і успішним кроком на шляху плідної співпраці між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Університетом ІСАМ
КрНУ