Головна>Новини
КрНУ

Новини

XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Розробка, використання та екологічна безпека сучасних гранульованих та емульсійних вибухових речовин»
28.02.12
20-25 лютого Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського спільно з Міжвідомчою асоціацією «Укрвибухпром» та ЗАТ «Міжвідомча комісія з вибухової справи» (Росія) проведено XVIII Міжнародну науково-технічну конференцію «Розробка, використання та екологічна безпека сучасних гранульованих та емульсійних вибухових речовин» (смт. Свалява, Закарпатська обл.).

Цьогоріч тематика і представництво учасників були особливо широкими. У конференції взяли участь представники зарубіжних і вітчизняних вищих навчальних закладів, установ та організацій: Сілезький технічний університет (Польща), Петрошанський університет (Румунія), Казахський національний технічний університет (Казахстан), ННЦДП – ІГС ім. О. О. Скочинського (Росія), Науково-дослідний інститут безпеки праці та екології в гірничорудній і металургійній промисловості (м. Кривий Ріг), Донецький національний університет (м. Донецьк), Санкт-Петербурзький державний гірничий університет (Росія), Міжвідомча асоціація «Укрвибухпром», ЗАТ «Міжвідомча комісія з вибухової справи» (Росія), НВО «Павлоградський хімічний завод» (м. Павлоград), ЗАО «Взрывоиспытания» (Россия), ООО «Аква-Гран» (Россия), КОО «Предприятие Эрдэнэт» (Монголия), ГСП «INMEX» (Республика Молдова), ОАО «Газпромрегионгаз» (Россия) та ін.

Тематика конференції пов’язана з розробкою та застосуванням емульсійних вибухових речовин у гірничовидобувній промисловості, використанням сучасних технологій під час виконання вибухових робіт при руйнування гірських порід, інноваціями, трансфером технологій та комерціалізацією наукових розробок у даній сфері. Особливої уваги у доповідях набули питання безпечного використання вибухових матеріалів при відкритій і підземній розробці корисних копалин, екологічних проблем вибуху при застосуванні гранульованих і емульсійних вибухових речовин, охорони праці та безпеки виробництва на гірничих підприємствах. Плідній роботі конференції сприяла щира українська гостинність та мальовнича природа Закарпаття.

КрНУ