Головна>Новини
КрНУ

Новини

Спортивні змагання, присвячені Дню захисника вітчизни
01.03.12
23 лютого в спортивному комплексі КрНУ відбулися спортивні змагання, присвячені Дню захисника вітчизни, організатором яких став студентський профком університету. В них брали участь п’ять команд з усіх факультетів та інститутів окрім ФПГіСН, склади команд налічували по п’ять хлопців.

Змагання були різного типу, першим до чого приступили наші команди – це був армреслінг. З кожної команди вибрали по одному представнику і почали виясняти хто ж таки найсильніший.

Наступне випробування було на точність, у кожної команди було по 10 спроб закинути м’яч в кільце, тобто по 2 спроби у кожного учасника, в цій дисципліні переможцями виявилися студенти з ІМіТ.

На третьому етапі перевіряли в кого найсильніші руки, запрошувались по одному представнику з команди на підтягування, тут на першому місці опинився спортсмен з ФЕКІ з результатом 26 підтягувань.

В останніх двох змаганнях приймали участь повні склади команд в естафеті переможцями вийшли представники ФЕКІ, а в перетягуванні канату важку перемогу здобули студенти ІМіТ.

На цьому заході також не обійшлося без вболівальниць, найактивніше підтримували команди ФЕУ та ІМІТ. Між дівчатами відбулося змагання на витривалість, треба було якнайдовше пострибати на скакалці.

Після завершення змагань, підвівши підсумки, виявили переможців третє місце зайняла команда ІЕЕСУ, на другому опинилися студенти з ІМІТ, а перше місце з великим відривом посіла команда ФЕКІ. Всі команди отримали солодкі подарунки від студентського профкому, а переможцям дістався сертифікат на похід в боулінг-клуб.

КрНУ