Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стажування асистентки кафедри КІС Славко О.Г.в Інституті динаміки і коливань Технічного університету (м. Брауншвайг, Німеччина).
05.03.12

У рамках програми МОНмолодьспорту «Щодо навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном», починаючи із 15 лютого 2012 року, асистентка кафедри комп`ютерних та інформаційних систем Славко О.Г. протягом місяця проходить стажування в Інституті динаміки і коливань Технічного університету м. Брауншвайг, Німеччина).

Спочатку було зроблено оглядове ознайомлення зі структуою Інституту, короткий огляд напрямів і тематики досліжень в Інституті, прослухано презентацію лабораторії моделювання мікроруху, ознайомлення з програмним і апаратним обладнанням даної лабораторії. Славко О.Г. виділено робоче місце в одному з кабінетів.

Протягом деякого часу після початку стажування Славко О.Г. була зроблена доповідь щодо її наукових досліджень, проведених в КрНУ, з метою визначення подальшого напрямку співпраці з Інститутом динаміки і коливань.

Зараз проводиться ознайомлення з програмним продуктом, розробленим в Інституті динаміки і коливань, зокрема для моделювання динамічних систем, і виконується реалізація в ньому розроблених в межах аспірантури методів.

Дане cтажування є однією з форм співпраці між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського та Інститутом динаміки і коливань Технічного університету м. Брауншвайг.

Відділ міжнародних зв`язків

За матеріалами Олени Славко

КрНУ