Головна>Новини
КрНУ

Новини

Третя Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012»
06.03.12
1 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулось урочисте відкриття Третьої Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012» за участю Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника. У своєму вітальному слові він підкреслив: «Ми відкриваємо не просто виставку, а цілий комплекс інноваційних проектів».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної співпраці закладів освіти, роботи навчальних закладів з соціальними партнерами та міжнародної інтеграції на виконання Указів Президента України, Постанов Уряду, рішень ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти. Виставка зацікавила як широку громадськість, працівників освіти, науковців, так і учнів 9-х та 11-класів, студентів та їх батьків.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм науковим і фаховим рівнем отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.

На виставці представлено 765 провідних навчальних закладів різних рівнів і форм власності, навчально-методичних центрів, наукових установ, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасники з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США. У тому числі:

118 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, національних та науково-методичних центрів, міжнародних установ;

480 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів;

27 – регіональних органів управління освітою;

106 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, асоціацій, училищ; 34 – організації, які співпрацюють із закладами освіти, видавництв, засобів масової інформації.

На 137 науково-практичних конференціях, семінарах, «круглих столах», майстер-класах, презентаціях відбулось обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів. Один з семінарів організовано нашим університетом за тематикою: «Інформаційно-комунікаційні технології у підготовці фахівців технічних спеціальностей», доповідав директор інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління КрНУ, професор Чорний Олексій Петрович.

За результатами найпрестижнішого рейтингового конкурсу Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського виборов Гран-Прі "Лідер наукової діяльності", крім того, університет нагороджено Почесним дипломом «За активну роботу з модернізації системи освіти» та трьома особистими дипломами.

КрНУ