Головна>Новини
КрНУ

Новини

X Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання і оптимізації».
29.03.12
28–29 березня 2012 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулась X Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та спеціалістів «Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання і оптимізації». Метою конференції було сприяння розвитку науково-дослідної роботи студентів, розширення спектру досліджень, широке залучення студентства до наукової творчості, встановлення нових контактів з фахівцями та студентами інших навчальних закладів України та зарубіжжя. Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці між науковцями і студентами нашого університету, представниками ВНЗ України, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Марокко, Білорусі та промисловиками нашого регіону.

Тематичні напрями роботи конференції охоплюють дослідження електромеханічних систем технологічних комплексів, питання моделювання, автоматизації, оптимізації та енергоресурсозбереження електротехнічного обладнання, проблеми вищої освіти тощо. Було заслухано три пленарні та понад сто секційних доповідей.

КрНУ