Головна>Новини
КрНУ

Новини

Всеукраїнська студентська олімпіада з педагогіки
06.04.12

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського уперше в своїй історії приймав Всеукраїнську студентську олімпіаду з педагогіки

2-4 квітня у нашому університеті відбулася студентська олімпіада з педагогіки для студентів технічних ВНЗ. У цей же час студенти педагогічних та класичних університетів змагалися в Ялті.

Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

Урочисте відкриття олімпіади

До нашого університету приїхало 33 студенти з 14 університетів України, які демонстрували знання історії та теорії педагогіки, уміння розв’язувати педагогічні задачі та вирішувати педагогічні ситуації. Другий день змагання передбачав презентацію творчого мислення студентів.

Організатори підготували змістовну та цікаву культурну програму, яка включала відвідування вистави Кременчуцького Троїцького театру, автобусну екскурсію по місту «Кроками світових геніїв», екскурсію до меморіального музею видатного педагога А.С.Макаренка.

Журі відзначило якісну організацію і дотримання програми олімпіади, а також зацікавленість студентів різних ВНЗ до участі в подібних заходах. За підсумками змагання були визначені переможці:

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Назва вищого навчального закладу

Місце в особистому заліку

Кузнєцова Наталія Миколаївна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

1

Лучанінова Марія Володимирівна

Українська інженерно-педагогічна академія

2

Охріменко Вікторія Олександрівна

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

2

Вегера Ярослава Ігорівна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

3

Василюк Тетяна Олександрівна

Луцький національний технічний університет

3

Корса Олексій Юрійович

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля

3

Спеціальну відзнаку «Визнання фахівців» отримала студентка Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Ксенія Сахно. Кращим знавцем педагогічної спадщини А.С.Макаренка визнали Олену Афанасьєву – студентку Національного університету цивільного захисту України. Грамоту «За кращий результат у розв’язанні теоретичних завдань» отримав студент КрНУ імені Михайла Остроградського Костянтин Кравченко. За оригінальність та ґрунтовність розв’язання задач були нагороджені Аліна Фоміна (Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «Донецький технічний університет»), Наталя Лисиченко (Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля), Лариса Стрєлкова (НТУУ «Київський політехнічний інститут»), Тетяна Заєць (Українська інженерно-педагогічна академія).

За найкращу творчу презентацію відзначили Олену Саяпіну (Криворізький національний університет), Оксану Шандригіну (Севастопольський національний технічний університет) та Дарію Ткальникову (Українська інженерно-педагогічна академія).

Творчі презентації учасників

Переможці отримали грамоти та символічні призи, всі учасники збагатилися знаннями та досвідом, приємними враженнями та добрими спогадами про місто над Дніпром.

Нагородження

Команда КрНУ імені Михайла Остроградського

Оргкомітет олімпіади

КрНУ