Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стажування в Інституті динаміки і коливань Технічного університету м. Брауншвайг, Німеччина
10.04.12

У рамках програми МОНмолодьспорту "Щодо навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном", з 15 лютого по 15 березня 2012 року асистентка кафедри КІС Славко О.Г. проходила стажування в Інституті динаміки і коливань Технічного університету м. Брауншвайг, Німеччина.

Було проведено ознайомлення з лабораторіями Інституту динаміки і коливань, організацією його інформаційної системи, напрямками і тематикою досліджень, що проводяться студентами і співробітниками.

Також ознайомлено зі структурою і функціональними завданнями загальної студентської ради (комітету) (ASTA, Allgemeine Studierendenausschuss) Технічного університету м. Брауншвайг.

Відвідано виставку CeBIT-2012 у м. Ганновер. CeBIT – найбільша в світі міжнародна виставка, присвячена інформаційним і телекомунікаційним технологіям, що проводиться кожну весну у місті Ганновер компанією Deutsche Messe AG і є індикатором сфери інформаційних технологій.

Проведено ознайомлення з програмним продуктом PLAN, розробленим в Інституті динаміки і коливань, що призначений зокрема для моделювання динамічних систем. Виконано реалізацію в ньому розробленого в межах аспірантури методу керування динамічними об’єктами в умовах невизначеності на основі локальної моделі керованого процесу.

В середовищі MatLab/Simulink реалізовано імітаційну модель процесу передачі даних в гетерогенних мережах на основі TCP-протоколу із використанням методу керування на основі локальної моделі керованого процесу, що забезпечує адаптивність керування в задачах уникнення перевантажень в умовах параметричної невизначеності процесу передачі мережних даних в телекомунікаційних мережах.

В подальшому планується опублікувати наукову статтю у співавторстві з професором Остремайєром, директором Інституту динаміки і коливань. Також планується продовжити використання програмного продукту PLAN у навчальному процесі та при написанні студентських наукових робіт.

Відділ міжнародних зв`язків за матеріалами Олени Славко
КрНУ