Головна>Новини
КрНУ

Новини

Відкриття ХІХ міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства».
20.04.12

26 квітня 2012 р. о 10.00 в актовій залі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбудеться відкриття ХІХ міжнародної науково-технічної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». Метою конференції є залучення студентства до наукової діяльності; обмін досвідом та ідеями між молодими вченими, які представляють різні наукові школи; стимулювання творчої діяльності молодих науковців; ознайомлення молоді з результатами новітніх досліджень та інноваційними тенденціями в науці.

Географія і кількість учасників конференції зростає кожного року. Цього разу в конференції планується участь молодих науковців з Канади, Китаю, Словакії, Чехії, Росії, Білорусії, 16 ВНЗ України, представників Малої академії наук міста. На секціях «Екологічна безпека» та «Зміни клімату, виклики та реагування» відбудеться круглий стіл, в рамках якого молоді вчені обговорять інформацію про ознаки змін клімату, мають внести свої пропозиції до політики протидії змінам клімату щодо водних ресурсів та обмінятися ідеями стосовно ініціатив з пом’якшення та адаптації до змін клімату.

У секціях економічного напряму пропонуються для обговорення теоретичні і практичні проблеми глобалізації, як чинника впливу на економіку в умовах кризи. Значна увага буде приділятися розв’язанню питань з моделювання і управління економічними системами в умовах невизначеності та ризиків, а також проблемам стійкого розвитку економіки. В межах конференції відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011/2012 н.р.” від 13.10.2011р. №1187 відбудеться II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту), в якому приймуть участь понад 30 студентів з різних ВНЗ України та Росії. На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева комісія визначить переможців Конкурсу.

Сподіваємося, що конференція пройде в атмосфері плідної співпраці і результатом її проведення будуть спільні наукові дослідження між молодими науковцями нашого університету та представниками інших вищих навчальних закладів.
КрНУ