Головна>Новини
КрНУ

Новини

VІ Міжнародна науково-методична інтернет - конференція «Інноваційні технології в галузі фізичного виховання, спорту, рекреації та валеології».
17.05.12

17–18 травня 2012 року в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася VІ Міжнародна науково-методична інтернет- конференція «Інноваційні технології в галузі фізичного виховання, спорту, рекреації та валеології». Метою конференції було сприяння підвищенню якості освіти до рівня, що відповідає сучасним вимогам, вирішенню актуальних проблем фізичного виховання та студентського спорту, встановлення нових контактів з фахівцями та студентами навчальних закладів України та Росії.

У конференції взяли участь науковці та студенти ВНЗ України та Росії. Серед них: Академія внутрішніх військ МВС України (м. Харків), Харківська державна академія фізичної культури, Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого (м. Київ), Волгоградська державна академія (м. Волгоград, Росія) та ін.

В online-режимі було розглянуто 13 фундаментальних та прикладних НДР, що висвітлювали тематичні напрями роботи конференції: дослідження актуальних проблем олімпійського та професійного спорту, фізичного виховання різних груп населення, педагогічних та соціально-філософських аспектів фізичної культури та спорту.

КрНУ