Головна>Новини
КрНУ

Новини

Ігри розуму
06.06.12

Ігри розуму

Команда КрНУ з інтелектуальної гри "Що?Де?Коли" зайняла друге місце в університетському заліку Всеукраїнського Синхронного Турніру з цієї гри під назвою U3 (У в кубі або ж УЗ, що розшифровується як "Учбовий заклад"). Команда під назвою ПрожектОрнотолє у складі студентів Супереки Юлії, Хоріщенка Ярослава, Сухомлина Євгенія, Пінчук Діани, Алєксєєнко Сергія (минулорічний випускник КрНУ) та Мінашкіна Антона (студент КУЕІТУ) поступилася місцем лише команді з Києво-Могилянської Академії, залишивши позаду себе 33 університетські команди з усіх куточків України.

Турнір U3 проводиться Клубом "Що? Де? Коли?" Львівського національного університету імені Івана Франка "U3" (Клуб). Протягом навчального року було проведено 4 етапи гри, питання стосувалися здебільшого молодіжної культури (за словами гравців, питання цікаві та актуальні, на них приємно грати). Проводилась гра українською мовою. Ігри проводились в приміщенні КрНУ в рамках ігор Кременчуцького Клубу Інтелектуальних Ігор "Ерудит" за підтримки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

З результатами Турніру можна ознайомитись за посиланням http://u3.org.ua/rezultat/1170

Тренування та ігри "Що?Де?Коли?", "Брейн-Ринг", "Своя гра" проводяться на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського з 2006 року. В університеті існує Студентська Ліга Інтелектуальних Ігор КрНУ, що співпрацює з міським Клубом Інтелектуальних Ігор "Ерудит". Тренування відкриті для всіх бажаючих. Новий сезон розпочнемо з вересня. Деталі за тел. +380686434780 (Діана)

Інформаційно-аналітичний відділ

КрНУ