Головна>Новини
КрНУ

Новини

Рада директорів
19.06.12

  Нещодавно на базі Коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася Рада директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Полтавської області. Такі наради є традиційними для Полтавської області. Нарада проводилась у конференц – залі коледжу КрНУ.

На порядку денному були питання:
1. Презентація «Університету 3-го покоління».
2. Підсумки роботи ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації у 2011 – 2012 н.р.
3. Організація прийому 2012 р.
4. Ознайомлення з матеріально-технічною базою Коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського.

  Привітав присутніх ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського М.В. Загірняк. Він наголосив на важливість аналізу і планування заходів, направлених на підвищення ефективності оптимізації та інтеграції роботи ВНЗ І – ІІ та ІІІ – ІV рівнів акредитації.

  З вітальним словом виступила директор Коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського П.А. Білик, яка зазначила, що такі наради є надзвичайно важливими для прийняття конструктивних рішень по підготовці спеціалістів високого рівня кваліфікації та розширення функціональних можливостей освітянських закладів.

  Цікавою була доповідь ректора Університету 3-го покоління, начальника управління праці та соціального захисту населення Крюківського райвиконкому Реваги Л.І. про те, що на базі коледжу організовано Університет 3-го покоління, де проводяться лекції для пенсіонерів Кременчука. Тісна співпраця освітян із органами виконавчої влади – це підтвердження того, що всі бажаючі будь-якого віку можуть бути обізнаними у новітніх процесах і технологіях.   Наступний етап роботи наради – це обговорення підсумків роботи ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації у 2011 – 2012 навчальному році та організація прийому абітурієнтів 2012 р. Присутні мали можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського, одним із основних завдань якого є постійна модернізація усіх напрямків професійної підготовки. Сучасні кабінети, спортивна та актова зали, гуртожиток, традиційна та електронна бібліотеки створені для підвищення ефективності навчального процесу. Надзвичайно перспективною є робота 9-го корпуса коледжу, в якому знаходяться дільниці ливарного, зварювального виробництва, механічної обробки, ремонту та обслуговування автомобілів, комп’ютерної та електропобутової техніки. Всі дільниці обладнані діючими зразками, макетами, наочними посібниками.

  Такі наради є вагомим внеском в питання обміну досвідом освітян, синтезі досягнень і вирішенні проблемних питань сучасної освіти.

КрНУ