Головна>Новини
КрНУ

Новини

Завершальний етап стипендіальної програми імені Леонарда Ейлера.
05.07.12

Із 30 травня до 01 липня 2012 в німецькому містечку Брауншвайг проходили стажування аспіранти нашого університету.

Їх перебування там було завершальним етапом стипендіальної програми імені Леонарда Ейлера.

Кожному аспіранту необхідно було вирішити поставлену проблему в рамках виданого ще в Україні завдання, з чим вони успішно справились.

Кущ Ігор працював над розробкою програмного забезпечення для аналізу експериментальних даних в пакеті MatLab.


Мельников В`ячеслав вдосконалював систему високоточного позиціонування і контролю швидкості спірального трібометра.


Прітченко Олександр розробляв систему управління асинхронним двигуном з допомогою частототного перетворювача в реальному часі.


Бублик Роман займався вирішенням проблеми зменшення часу затримок автомобілів на перехрестях (на прикладі міста Кременчука).


Перебування за кордоном повністю фінансувалося Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

Інформація:
Десять років тому Німецька служба академічних обмінів (ДААД) відкрила стипендіальну програму імені Леонарда Ейлера, створену для інженерів та осіб, які вивчають природничі науки, пишуть кандидатську дисертацію, дипломну або магістерську роботу. Учасники проводять дев’ять місяців у власній країні, отримуючи при цьому на власне дослідження німецьку стипендію. Програма є досить престижною в Європі та у країнах СНД, тому присудження стипендій відбувається на конкурсній основі. Право на її отримання мають студенти й аспіранти, котрі навчаються на останніх курсах і досягли значних успіхів у навчанні та науковій діяльності. На завершальному етапі програми учасники мають можливість пройти місячне стажування у німецькому університеті.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ