Головна>Новини
КрНУ

Новини

Гранти Міністерства Науки і Вищої освіти Республіки Польща на участьу Східноєвропейській літній школі та міжнародній конференції молодих науковців OWD
06.07.12

Чотири роки поспіль аспіранти та молоді вчені нашого університету достойно представляють Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на Східноєвропейській літній школі та міжнародній конференції молодих науковців OWD. Ці заходи проводяться електротехнічним факультетом Сілезького технологічного університету (м. Глівіце) за підтримки Польсько-японської Вищої школи Комп’ютерної Техніки, Польського товариства теоретичної та прикладної електротехніки, Інституту Техніки та Технологій (Institution of Engineering and Technology – IET).

Участь у зазначених заходах фінансується або самостійно, або за рахунок грантів Міністерства Науки і Вищої освіти Республіки Польща.

Представники нашого університету цього року вп`яте візьмуть участь у Східноєвропейській літній школі та міжнародній конференції молодих науковців OWD. Як і в попередні роки, нашим аспірантам та молодим ученим Міністерство Науки і Вищої освіти Республіки Польща виділило п’ять грантів на участь, як результат визнання їх високого наукового рівня.

Бажаємо нашим колегам і надалі гідно представляти Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на міжнародній арені!

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ