Головна>Новини
КрНУ

Новини

День знань – 2012
04.09.12
Першого вересневого дня уся велика родина Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського зібралася на святкову лінійку. Привітати студентів і працівників навчального закладу з початком нового навчального року завітали народний депутат України Олег Надоша, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник міського голови Кременчука Віталій Малецький.

Першим із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету професор Михайло Загірняк. Пройти гідний шлях від абітурієнта до дипломованого фахівця закликав він першокурсників.

Поточного року за денною формою навчання освоюватимуть обраний фах майже 600 осіб, дещо більше студентів навчатимуться заочно. Уперше в університеті проведено набір на такі спеціальності як «Журналістика. Видавнича справа», «Туризм».

Вітання від органів обласної влади передав присутнім на святі Володимир Онищенко. З приємним подарунком завітав до студентів нардеп Олег Надоша. За кошти з власного фонду він пообіцяв відремонтувати систему теплопостачання у трьох студентських гуртожитках. Бути активними у громадському житті університету закликала студентів голова профспілкового комітету Олена Суворова. Декан факультету економіки та управління Андрій Почтовюк запевнив, що готовий сприяти всім, хто прагне добре навчатися й здобувати міцні знання.

Не обійшлося на святі і без традиційного короваю, яким першокурсників гостинно пригощали старшокурсниці. У свою чергу, схвильовані першокурсники, отримавши символічний ключ до знань і залікову книжку, поклялися, що наполегливо крокуватимуть до вершин науки.

Завершилося святом виступом учасників самодіяльних художніх колективів.

З новим навчальним роком!

Прес-служба Кременчуцького національного
університету імені Михайла Остроградського

КрНУ