Головна>Новини
КрНУ

Новини

Американські вузи оголосили про «революцію» в онлайн-навчанні
19.09.12

Представники Гарвардського Університету і Массачусетського технологічного інституту на прес-конференції в Кембриджі (США) оголосили про запуск спільного проекту дистанційного онлайн-навчання edX. Про це повідомляється на сайтах навчальних закладів і самого проекту (www.edx.org).

За словами представників вузів, вони збираються влаштувати «революцію в онлайн-навчанні», зробивши його вільним, безкоштовним, якісним і максимально доступним. Під онлайн-навчанням засновники проекту розуміють не просто відеокурси лекцій, а цілий комплекс дистанційних уроків, який включає тести, спілкування в групах і контроль з боку викладача. Для цього автори edX планують створити спеціальне програмне забезпечення, яке не тільки контролюватиме весь процес навчання, але й аналізуватиме поведінку студентів з метою покращення існуючих програм.

До проекту планується залучити до мільярда студентів з усього світу. Навчання в edX буде безкоштовним, однак студенти, які показали хороші результати і мають бажання отримати відповідний сертифікат, повинні будуть внести за нього невелику плату.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ