Головна>Новини
КрНУНовини

Робочі візити ректора до Польщі та Львова
19.09.12
Ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Михайло Загірняк та доцент кафедри електричних машин та апаратів В’ячеслав Прус взяли участь у роботі XXII Міжнародного симпозіуму «Застосування електромагнетизму у сучасних технологіях та інформатиці» (22nd Seminar of Applied Electromagnetism in Modern Technologies and Informatics), який проводився 9-12 вересня 2012 р. у м. Сандоміж (Польща) під егідою Польського товариства із застосування електромагнетизму (PTZE).

Науковці зробили три доповіді за напрямком своїх досліджень на секційних засіданнях: «Порівняння методів діагностики асинхронних двигунів на основі спектрального аналізу сигналів струму та миттєвої потужності», «Визначення енергетичних показників трифазних асинхронних двигунів з фазним ротором через окремі складові втрат», «Система ідентифікації аварійних станів у гідротранспортних комплексах». Професор Михайло Загірняк керував роботою секції «Електромагнетизм у матеріалах», на якій розгрядались питання теоретичних розрахунків електромагнітних полів у матеріалах та розробки і дослідження магнітних сепараторів з використанням новітніх матеріалів та технологій. Результати досліджень будуть опубліковані у закордонному фаховому виданні Przeglad Elektrotechniczny (Electrical Review), яке є високорейтинговим виданням переліку SCOPUS. Під час симпозіуму було укладено договір про співпрацю між електротехнічним факультетом Університету Марібору (Словенія) та Інститутом електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

У рамках робочого візиту до Польщі ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Михайло Загірняк відвідав м. Львів, де зустрівся із ректором Національного Університету «Львівська політехніка» Юрієм Бобало. У ході зустрічі було вирішено питання щодо укладання угоди про співпрацю між університетами, що надасть можливості обміну науковцями та викладачами, спільної участі у міжнародних наукових конференціях та взаємних публікацій у фахових виданнях університетів, у тому числі міжнародних.

КрНУ