Головна>Новини
КрНУ

Новини

Робочі візити ректора до Польщі та Львова
19.09.12
Ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Михайло Загірняк та доцент кафедри електричних машин та апаратів В’ячеслав Прус взяли участь у роботі XXII Міжнародного симпозіуму «Застосування електромагнетизму у сучасних технологіях та інформатиці» (22nd Seminar of Applied Electromagnetism in Modern Technologies and Informatics), який проводився 9-12 вересня 2012 р. у м. Сандоміж (Польща) під егідою Польського товариства із застосування електромагнетизму (PTZE).

Науковці зробили три доповіді за напрямком своїх досліджень на секційних засіданнях: «Порівняння методів діагностики асинхронних двигунів на основі спектрального аналізу сигналів струму та миттєвої потужності», «Визначення енергетичних показників трифазних асинхронних двигунів з фазним ротором через окремі складові втрат», «Система ідентифікації аварійних станів у гідротранспортних комплексах». Професор Михайло Загірняк керував роботою секції «Електромагнетизм у матеріалах», на якій розгрядались питання теоретичних розрахунків електромагнітних полів у матеріалах та розробки і дослідження магнітних сепараторів з використанням новітніх матеріалів та технологій. Результати досліджень будуть опубліковані у закордонному фаховому виданні Przeglad Elektrotechniczny (Electrical Review), яке є високорейтинговим виданням переліку SCOPUS. Під час симпозіуму було укладено договір про співпрацю між електротехнічним факультетом Університету Марібору (Словенія) та Інститутом електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

У рамках робочого візиту до Польщі ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Михайло Загірняк відвідав м. Львів, де зустрівся із ректором Національного Університету «Львівська політехніка» Юрієм Бобало. У ході зустрічі було вирішено питання щодо укладання угоди про співпрацю між університетами, що надасть можливості обміну науковцями та викладачами, спільної участі у міжнародних наукових конференціях та взаємних публікацій у фахових виданнях університетів, у тому числі міжнародних.

КрНУ