Головна>Новини
КрНУ

Новини

Співробітництво з Вроцлавським економічним університетом
20.09.12

У рамках візиту відбулася зустріч із проректором ВЕУ з іноземних зв’язків професором Богуславом Федором та заступником декана факультету економіки, завідуючим кафедри менеджменту та адміністрування професором Станіславом Кореніком, під час якої обговорювалися питання розвитку співробітництва згідно з підписаним договором. Відбулася дискусія щодо питання обміну студентами та викладачами, участі в конференціях, розробки спільної магістерської програми з регіонального сталого розвитку і туризму.

Проф. Підліснюк В.В. та доцент Почтовюк В.В. також взяли участь у Міжнародній конференції з питань регіонального розвитку, що була організована ВЕУ в м. Мілітц та виступили на пленарному засіданні з доповідями на теми «Підходи до впровадження сталого розвитку на регіональному рівні в Україні» і «Регіональні аспекти менеджменту вищої економічної освіти» відповідно.


Під час візиту виникла ідея проведення спільної україно-польської конференції з питань регіонального сталого розвитку, на якій українські викладачі та вчені мали б можливість ознайомитися зі здобутками та напрацюваннями польських колег з теоретичних та практичних питань регіонального управління розвитком. Планується також, що колеги із ВЕУ відвідають КрНУ із візитом-відповіддю навесні наступного року.


ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ