Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стажування асистента кафедри систем автоматичного управління і електропривода Дмитра Мамчура в Китаї
20.09.12

Зазначена програма передбачає вивчення основ китайської мови, ознайомлення з китайською культурою, політичним устроєм, відвідування промислових підприємств провінції Гансу, пошук шляхів співробітництва та проходження практики згідно інтересів професійної, учбової та наукової діяльності учасників.

Цього року учасниками програми є представники Іспанії, Словаччини, Угорщини, України, Японії, Зімбабве, Нової Зеландії, Італії, Пакистану, Шрі-Ланки, Румунії, Мадагаскару, Швеції, Кенії, Уругваю та Чилі.


Згідно з умовами програми, учасники базуються на території головного кампусу Університету міста Ланчьжоу (Lanzhou University).


Слід зазначити, що загалом у місті налічується 17 вищих навчальних закладів при кількості населення близько 3 млн. осіб. Університет Ланьчжоу є найбільшим у провінції, провідним у північно-західному регіоні Китаю вищим навчальним закладом та займає високі позиції в загальному рейтингу університетів країни. Щодо Університету м. Ланьчжоу (Lanzhou Jiaotong University), з яким співпрацює КрНУ, він є другим за значимістю в регіоні і також займає високі місця в загальному рейтингу університетів країни.

У перший тиждень роботи програми відбулося ознайомлення з містом та територією головного кампусу університету, а також зустріч з представниками відділу міжнародних відносин уряду провінції Гансу, на якій учасники програми ознайомили організаторів зі сферою своєї діяльності та висловили побажання щодо шляхів співпраці.

Також відбулася зустріч представників вищих навчальних закладів України, Словаччини, Румунії та Нової Зеландії з деканом факультету міжнародної освіти Транспортного університету Ланчьжоу пані Чжанг Гуочжінг.


Пані декан провела екскурсію головним кампусом Транспортного університету Ланьчжоу, під час якої учасники програми ознайомилися з умовами проживання міжнародних студентів, оглянули кімнати для аспірантів, зустрілися зі студентами з Кременчука.

Також стажисти ознайомилися з лабораторіями Факультету автоматизації та електричної інженерії (The School of Automatization & Electric Engineering), на якому будуть навчатися двоє з кременчуцьких випускників. Незважаючи на те, що зустріч відбувалася в неділю, більшість лабораторій факультету були відкритими, і в них працювали студенти і викладачі.

У четвер, 12 вересня, учасники конференції відвідали головний офіс Відділу міжнародних відносин провінції Гансу, де відбулося знайомство з керівництвом та допоміжним персоналом відділу, а також деякими національними традиціями.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ