Головна>Новини
КрНУ

Новини


25.09.12

Шановний Михайле Васильовичу!

В день Вашого славного ювілею прийміть від колективу університету найтепліші побажання міцного здоров’я, творчої наснаги, нових вагомих перемог, як у трудовій діяльності, так і в спорті, морального задоволення від власної роботи. Хай ніколи не вичерпується джерело Вашої життєвої енергії, а доля стелиться світлим рушником добра, любові та віри в краще майбутнє!

З того часу як колектив обрав Вас ректором, вручивши мандат найвищої довіри, минуло десять років. Для КрНУ вони стали поворотним етапом на шляху сходження до найвищих стандартів класичної вищої освіти в Україні. Завдяки Вашим особистим зусиллям за цей час наш навчальний заклад зазнав суттєвих змін: зросла кількість напрямів підготовки спеціалістів; ліцензовано дев’ять нових спеціальностей; прийом студентів на технічні спеціальності за державним замовленням збільшився більше ніж удвічі; університет отримав IV рівень акредитації в цілому; створено чотири спеціалізовані вчені ради з захисту кандидатських дисертацій і одну докторську; успішно реалізуються міжнародні наукові проекти. Вочевидь, за десять років Вашого керівництва КрНУ зробив досить вагомий крок уперед, подвоївши, а то й потроївши інтенсивність процесу свого становлення.

Свій трудовий шлях Ви присвятили науці, зокрема розвитку електромеханіки, та благородній справі підготовки й виховання інженерних і наукових кадрів для нашої держави, за що маєте відповідні нагороди. Ваше ім’я добре знане на Україні та за кордоном, Вас поважають і шанують колеги та студенти як людину, яка є взірцем сумлінної та результативної праці, безмежної відданості науці.

З глибокою шаною та повагою колектив Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

КрНУ