Головна>Новини
КрНУ

Новини

«Психологія – наука майбутнього»
26.09.12
22 вересня за підтримки управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради та відділу освіти Кременчуцької районної державної адміністрації пройшов регіональний науково-методичний семінар для юних науковців "Психологія - наука майбутнього".

У рамках семінару відбувся ряд майстер-класів ("Як вибрати професію?", координатор - професор Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка В.Ф.Моргун; "Тренінг міжособистісної комунікації" - старший викладач кафедри психології, педагогіки та філософії КрНУ С.Г.Давидюк, "Психологічні технології лідерства" - практичний психолог ліцею №4 Л.Я.Кухаренко) та лекція "Як сформулювати тему і зміст наукової роботи школяра та студента?".

Прес-служба КрНУ


Одночасно відбулося відкриття нового навчального року «Школи юних психологів». Як зазначила завідувач кафедри психології, педагогіки та філософії професор Тамара Борисівна Поясок: "Ми хочемо, щоб наша кафедра стала осередком для молоді, яка цікавиться психологією, та професійних психологів. Майстер - класи проводили наші викладачі та спеціалісти, з якими ми співпрацюємо. Проект орієнтований на учнів 10-11 класів - це саме такий вік, коли треба робити вибір, коли доводиться долати шлях від юності до дорослого життя. До того ж, отримані знання діти розповсюдять між однолітками, батьками."

Прес-служба КрНУ

КрНУ