Головна>Новини
КрНУ

Новини

Фото-квест «Невідома територія»
10.10.12
У п’ятницю 5 жовтня Студентський профком Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського провів для студентів університету фото-квест «Невідома територія». За словами організаторів, подібні заходи проводяться з метою пізнання історії рідного міста, швидкої орієнтації на місцевості, навичок роботи в команді, а також цікавого проведення студентського життя.

У квесті брали участь команди з усіх інститутів та факультетів КрНУ: «Слідопити» - ІЕЕСУ, «Сушки» - ІЕЕСУ, «Кульбабки» - ІЕЕСУ, «Ромашка» - ІЕЕСУ, «Панчохи»-ІМіТ, «Сонечки» - ФПГіСН, «Гоголь-Моголь» - ФЕКІ, «Шалені кльовчики» - ФПН, «Квадрат Малевича» - ФЕУ. На початку квесту студенти зізналися, що очікують отримати велику кількість емоцій та вражень, краще пізнати місто, роздивитися пам’ятки культури, але і перемога стоїть не на останньому місці. Після фіналу, за словами учасників, всі їхні очікування справдилися. Завдання квесту підбиралися дуже ретельно. Організатори звернулися до джерел з історії Кременчука, щоб цікавіше скласти запитання. За правилами, треба було відгадати загадку-завдання, знайти цю відповідь в місті та сфотографувати її.

Мотивації до перемоги в учасників були різні. Наприклад, команда "Слідопити" протягом всього конкурсу скандувала гасло "Слава Україні!", а студентка 1 курсу Світлана зізналася, що бере участь у квесті вже вдруге для того, щоб краще пізнати Кременчук, оскільки сама дівчина з Комсомольську.

Переможцем фото-квесту «Невідома територія» стала команда «Гоголь-Моголь» (факультет електроніки та комп’ютерної інженерії), яка присвятила свій тріумф улюбленому заступнику декана Санькову Сергію Володимировичу. Лідери отримали у подарунок чашки із зображенням архітектури старого Кременчука. Друге місце посіли «Сушки» (інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яким дістались фотоальбоми. А третіми була команда «Слідопити»(також інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яка отримала у подарунок солодощі. Нагороджувала ж переможців та бажала подальших успіхів в пізнанні історії нашого краю голова Студентського профкому Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Суворова Олена Іванівна та Виконавчий директор громадської організації «Рідне місто» Борисова Надія Петрівна, які надали подарунки для переможців.

Григорян Анна
Забара Вікторія
гр. ВС-12-1


Переможці фото-квесту «Невідома територія»
команда «Гоголь-Моголь»
(факультет електроніки та комп’ютерної інженерії)

КрНУ