Головна>Новини
КрНУ

Новини

IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
17.10.12
16-18 жовтня 2012 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла IV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ». Наш університет уже вдруге поспіль виборов золоту медаль у номінації: «Розробка та створення сучасних технічних засобів навчання для впровадження в освітню практику».

У роботі виставки із України взяли участь 625 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні установи і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти. Навчальні заклади та представництва з Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Словацької Республіки, Чеської Республіки, Італійської Республіки поділилися досвідом співробітництва з українськими колегами, ознайомили потенційних абітурієнтів та їхніх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном.

У виставці взяли участь: 99 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, міжнародних установ; 417 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів; 74 – навчально-методичних центрів та закладів професійно-технічної освіти; 35 – підприємств, компаній, фірм – виробників та дистриб’юторів засобів навчання, видавництв, засобів масової інформації. Постачальники обладнання для освіти, інформаційно-виробничих систем презентували електронні засоби навчання, підручники, методичні посібники та інше. Освітні інтернет-мережі запропонували автоматизовані системи управління документообігом навчальних закладів, он-лайн бібліотеки з мультимедійними матеріалами, різні SMS- сервіси. На 128 семінарах, науково-практичних конференціях та «круглих» столах відбулось обговорення актуальних питань сучасного розвитку освіти, широко представлені інноваційні здобутки закладів освіти, досвід їх упровадження в освітню практику, педагогічні технології, нові методики, навчальні матеріали, телекомунікаційні та комп’ютерні системи для педагогічного процесу. На 128 семинарах, научно-практических конференциях и «круглых» столах состоялось обсуждение актуальных вопросов современного развития образования, широко представлены инновационные достижения учебных заведений, опыт их внедрения в образовательную практику, педагогические технологии, новые методики, учебные материалы, телекоммуникационные и компьютерные системы для педагогического процесса.
КрНУ