Головна>Новини
КрНУ

Новини

Форум першокурсників факультету Права, гуманітарних і соціальних наук
19.10.12

15 жовтня 2012 року в КрНУ імені Михайла Остроградського відбувся Форум першокурсників факультету Права, гуманітарних і соціальних наук, на якому були присутні більш ніж 60 студентів перших курсів.

Відкрила Форум декан ФПГСН проф. Поясок Т. Б., яка відзначила важливість наукової діяльності для кожного студента і побажала всім плідної праці в цій сфері.

Голова ТСАМУ ФПГСН Василенко Д. П. у своєму виступі визначила мотивацію щодо до заняття студентами науковою діяльністю.

Керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих учених доц. Солошич І. О. розповіла про історію створення ТСАМУ, організацію роботи, основні досягнення за останній навчальний рік, та зазначила, що студентська наукова діяльність повинна базуватися на бажанні, знаннях та ініціативності студента.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Маркевич А. Г повідомив студентів-першокурсників про існуючі в університеті міжнародні програми.

Голова ТСАМУ кафедри іноземних мов Мартиненко М. Ю. звернула увагу студентів на необхідність вивчення іноземних мов, тому що це одна з головних умов для проходження наукового стажування за кордоном.

Голова ТСАМУ кафедри ТІДП Латишева В. В. відзначила, що будь-яка тема наукового дослідження, яку розробляє студент завжди може перерости у курсову, диплому і навіть у кандидатську дисертацію.

Керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих учених доц. Солошич І. О.

Голова ТСАМУ факультету Права, гуманітарних і соціальних наук Д. П. Василенко

КрНУ