Головна>Новини
КрНУ

Новини

Науково-тематичний семінар на тему «Якщо ти робиш перші кроки в науці»
26.10.12

23.10.2012 р. в КрНУ імені Михайла Остроградського за участю Товариства студентів, аспірантів та молодих учених відбувся науково-тематичний семінар на тему «Якщо ти робиш перші кроки в науці», на якому було присутньо понад 250 студентів перших курсів.

Відкрила семінар керівник науковою діяльністю ТСАМУ к.пед.н., доц. Солошич І.О., яка розповіла про історію створення Товариства, структуру і організацію роботи, план роботи на навчальний рік, досягнення наукової молоді університету. В своїй доповіді вона зазначила пріоритетність і перспективність студентської наукової діяльності, при цьому розвіяла стереотипність про її неосяжність та складність.

Представник ІЕЕСУ Ченчевой В.В. розповів, що на кафедрі САУЕ функціонує наукова школа «Енергоресурсозбереження, діагностика і моніторинг в електромеханічних системах, удосконалення пристроїв обліку електроенергії», під науковим керівництвом завідувача кафедри, заслуженого діяча науки і техніки України, д.т.н., проф. Родькіна Д.Й. Інноваційні підходи при підготовці студентів реалізуються завдяки тісному співробітництву з компаніями «СВ Альтера», «Holit Data System», «КСК-Автоматизація», НТЦ «Інформаційні системи», «АВМ Ампер» та ін.

Представник відділу міжнародних зв’язків Ануріна Ірина повідомила студентів-першокурсників про міжнародні наукові програми.

Голова ТСАМУ кафедри ТТ Бублик Р.П., говорив про важливість розвитку і самовдосконалення, про необхідність не тільки здобувати нові знання під час навчання в університеті а й про важливість застосовувати їх в реальному житті. Одним із провідників, які допомагають студентам знайти шляхи до саморозвитку та вміння корисно використовувати отримані знання в науковій діяльності і є Товариство студентів, аспірантів та молодих учених.

Голова ТСАМУ факультету економіки і управління Збиранник О.М. поділилася з присутніми результатами опитування студентів «Про залучення студентів до наукового середовища в процесі навчання в університеті». Наведені відповіді характеризують виважене і серйозне сприймання проблеми науково-дослідницької діяльності студентів.

Керівник науковою діяльністю студентів, аспірантів та молодих учених к.пед.н., доц. Солошич І.О.,

Голова Ради Товариства студентів, аспірантів та молодих учених Збиранник О.М.

КрНУ