Головна>Новини
КрНУ

Новини

Науково-тематичний семінар «Якщо ти робиш перші кроки в науці»
08.11.12

6 жовтня 2012 р. в КрНУ відбувся науково-тематичний семінар «Якщо ти робиш перші кроки в науці» на тему «Міжнародна інтеграція молодих учених».

Доцент кафедри інформатики та вищої математики Кобильска О. Б. звітувала про участь делегації університету з 16 по 23 жовтня 2012 р. у роботі Східноєвропейської літньої школи (м. Глівіце, Польща) та Міжнародної науково-технічної конференції “PhD Workshop OWD’2012” (м. Вісла, Польща).

Метою проведення заходів було надання студентам з провідних ВНЗ Європи можливість дізнатися про новітні досягнення в науці та інженерії та створення умов для обміну науковим досвідом між студентами і викладачами в області обчислювальних наук.

Кобильська О. Б. повідомила, що за результатами переговорів з учасниками конференції, досягнуто домовленості щодо участі університетів-учасників «PhD Workshop OWD’2012» у науково-технічних заходах КрНУ.

Доповідачем було особливо наголошено на тому, що найкращі студенти нашого університету, які займаються науковою діяльністю, мають з кожним роком дедалі більші можливості для представлення своїх досягнень на міжнародних вітчизняних та закордонних наукових заходах.

Кобильська О.Б, відповіла на ряд питань, що стосуються міжнародних програм обміну для студентів та аспірантів ВНЗ.

Рада студентів, аспірантів та молодих учених

КрНУ