Головна>Новини
КрНУ

Новини

ARTNight. Коли мистецтво – це ти сам.
09.11.12
7 листопада 2012 року у КрНУ імені Михайла Остроградського відбулася вже друга зустріч творчого гуртку ARTNight, де юні таланти мали змогу показати свої здібності, познайомитись з однодумцями та, зрештою, приємно провести час.

Мета проекту – зібрати разом креативну кременчуцьку молодь: художників, письменників, фотографів, музикантів – всіх, хто розкриває внутрішнє «Я» через мистецтво й художні образи. Варто сказати, що ARTNight у жодному разі не обмежує авторів, а лише забезпечує їх умови для натхнення, отож ніяких стереотипних рамок для творчості немає.

На вечорі панувала приємна, дружня атмосфера, здавалося, що всі присутні вже давно знайомі один з одним. Посмішки, гарячий чай, солодощі – і відчуття, ніби сидиш у себе вдома, де затишно й тепло. Весь час лунали авторські пісні під гітару, хлопці й дівчата проникливо читали свої вірші, деякі декламували й улюблених поетів, зокрема Анну Ахматову. Гості, схильні до образотворчого мистецтва, представляли безліч своїх малюнків у найрізноманітніших жанрах і техніках, а ті, що вправно користуються фотоапаратом, – презентували роботи у комп’ютерному форматі.

Серед присутніх були молоді автори Анжеліка Лермонтова, Аня Муха, Ростислав Богуцький, Богдан Чебанов. Вони зачитували вірші й поеми на такі близькі й актуальні теми, як сучасне сприйняття світу і любові, дружба, самосвідомість людини. Всі сиділи зачаровані, із захопленням слухаючи спів Артема Радіонова та Паші Галицького у супроводі гітари, і музика, здавалося, заповняла всі комірки кімнати від стелі й до підлоги. Евген Запутряєв та Мар’я Таранущенко здивували гостей своїми оригінальними та виразними картинами, серед яких було багато пейзажів, натюрмортів та портрет, виконаний у стилі графіки.

У майбутньому організаторами планується ще багато цікавого: веселі конкурси та неочікувані номери. Завітати на зустріч можуть всі бажаючі, адже виступ не є обов’язковою умовою, а звичайні глядачі – теж невід’ємна складова вечора. Отож, двері ARTNight’у відкриті для кожного кременчуцького ентузіаста, який хоче приєднатися до творчого процесу і з головою поринути у світ яскравої фантазії. Нагадуємо, що зустрічі відбуваються кожної другої середи о 18:00 у 305-ій аудиторії сьомого корпусу.

Контактна інформація: vk.com/art_night_kremen

Ярослава Погорєлова, Ксенія Новосьолова
Фото: Марина Коротя
Гр. ВС-12-1

КрНУ