Головна>Новини
КрНУ

Новини

«Студент року – 2012»
12.11.12

Напередодні дня студента у нашому університеті були визначені та нагороджені переможці конкурсу «Студент року – 2012». Згідно до положення, конкурс проводився за шістьма номінаціями. Претендентів подавали факультети та інститути університету. Переможців було обрано на спільному засіданні студентського профспілкового комітету та студентської ради. Тож вітаємо переможців:
Лауреатом у номінації «Інтелектуал» було обрано Кузнєцову Наталію Миколаївну – студентку факультету права, гуманітарних і соціальних наук, гр. ПС-11-1, а номінантами у цій номінації було обрано Лісовець Аніку Олегівну – студентку факультету природничих наук, гр. ЕЩ-09-1 та Перепелицю Інну Сергіївну – студентці факультету економіки і управління, гр. ФК-10-1.
Лауреатом у номінації „Майбутнє науки” було обрано Передерій Альону Олегівну – студентку Інституту механіки і транспорту, гр. УТ-12-1, а номінантами у цій номінації було обрано Притчина Олексія Сергійовича – студента факультету електроніки і комп’ютерних технологій, гр. КС-12-3м, Іващенко Ольгу Сергіївну – студентку факультету природничих наук, гр. ЕО-09-1.
Серед претендентів у номінації „Творчий злет” голоси розділилися порівну, тому було визначено дві переможниці: Орел Інну Ігорівну – студентку Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, гр. ЕС-12-3м та Беззубченкову Марину Володимирівну – студентку Інституту механіки і транспорту, гр. ТМм-12-1, а номінантом у цій номінації стала Голобородько Марію Дмитрівну – студентку факультету права, гуманітарних і соціальних наук, гр. ДЗ-09-1.
Лауреатом у номінації „Вдалий старт” було обрано Богодиста Сергія Олександровича, студента факультету електроніки і комп’ютерної інженерії, гр. РА-09-2, а номінантами у цій номінації було обрано Грінченка Дмитра Олександровича – студента факультету економіки і управління, гр. МН-09-1, Петрука Костянтина Геннадійовича – студента Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, гр. ЕМХ-10-3.
Лауреатом у номінації „Лідер” було обрано Лобушняк Наталію Валеріївну – студентку факультету природничих наук, гр. ГЗК_09-1, а номінантами у цій номінації було обрано Руденко Оксану Петрівну – студентку факультету права, гуманітарних і соціальних наук, гр. ДЗ-12-1м, Янкевича Ігоря Юрійовича – студента Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління, гр.ЕМХ-09-3.

Прес-служба КрНУ

КрНУ