Головна>Новини
КрНУ

Новини

КрНУ імені Михайла Остроградського обрав кращу групу
14.11.12
8 листопада у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшов конкурс «Краща академічна група», який організовував студентський профком університету. Заздалегідь на кожному факультеті було обрано студентський колектив, який змагався за звання кращої групи університету. Честь представляти свій факультет отримали:


ЕО-10-1 (ФПН)


ДЗ-10-1 (ФПГіСН)ОА-10-1 (ФЕУ)ТТ-11-1 (ІМіТ)ЕМХ-11-2 (ІЕЕСУ)КН-11-1 (ФЕКІ)Оцінювали інтелект, харизму та креативність студентів проректор з виховної роботи В. В. Сергієнко, начальник культмасового відділу Н. Г. Дольнікова та голова студентського профспілкового комітету О. І. Суворова. Усі учасники добре готувалися до заходу, поставилися до нього старанно та креативно і під час конкурсу довели, що вони дійсно є найкращими.
Першим завданням було «Привітання», в якому група повинна була себе представити. Далі студенти презентували відеоролик «Один день зі студентського життя», а також брали участь у розважальних та інтелектуальних конкурсах. Змагання «КВН-розминка» допомогло розрядити напружену атмосферу між командами. Під активні скандування вболівальників студенти показали свою кмітливість і почуття гумору й оригінально відповідали на каверзні запитання ведучих: «Чому завідувача їдальні 3-го корпусу змінили, а запах залишився?», «З чого виготовляють кулебяку в нашій їдальні?», «На що ви здатні заради стипендії?» та ін. Переможцями стала група КН-11-1 (факультет електроніки та комп’ютерної інженерії). Цим досягненням команда «Аналітик» зобов’язана своєму куратору І. В. Шевченко, який підійшов до підготовки з неабиякою відповідальністю: написав текст пісні, обговорював сценарій, знявся у відеоролику та інше. За словами Ігоря Васильовича, він пишається і навчальними, і творчими досягненнями своїх вихованців. Як зізналася команда переможців, своїм найбільшим конкурентом вони вважали групу ЕО-10-1 (факультет природничих наук). Та незважаючи на сильних суперників, вони гідно виступили й впоралися із завданнями в усіх інтелектуально-розважальних конкурсах.
Подарунком для переможців був сертифікат на гру у боулінг в ТРК «Європа». Усім іншим командам подарували солодощі та грамоти за участь у конкурсі. За словами самих учасників, підготовка до цього заходу, допомогла їм краще пізнати один одного та неабияк здружитися. Поєднувати подібні заходи з користю для суспільства вже стало в КрНУ традицією. Цього разу студентська профспілка вкотре проводила благодійну акцію. Зібрані кошти відправлять на лікування хворої студентки нашого університету. Всі ми щиро підтримуємо Богдану та бажаємо їй швидкого одужання!

Вікторія Забара, Анна Григорян,
група ВС-12-1


Переможці КН-11-1 (ФЕКІ)Вболівальники


КрНУ