Головна>Новини
КрНУ

Новини

Флешмоб біля університету: як КрНУ привітав своїх студентів
20.11.12
Міжнародний день студента молодь святкує зазвичай гучно й весело. Це свято об`єднує всі покоління студентів. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято - ще одна нагода не забувати про це.

16 листопада вихованці нашого університету привітали один одного. За традицією кожен факультет обрав найкращу вітальну газету. Стіни кафедр усіх факультетів були завішані цікавими плакатами, які підготували студенти. А кращі з цих плакатів прикрасили фойє першого корпусу, де була виставка, присвячена Міжнародному дню студента. Яскраві, неординарні, цікаві витвори студентської фантазії коротко розповідали про життя кожної групи і стали неабияким доповненням свята.
Вперше за всю історію університету наші студенти влаштували танцювальний флешмоб. Для тих, хто не знає, що це, маленька довідка: флешмоб – спланована масова акція, зазвичай організована через сучасні засоби комунікації, в якій велика кількість людей оперативно збирається у громадському місці, протягом декількох хвилин виконує заздалегідь узгоджені дії (сценарій), і потім швидко розходяться.

Впроваджували цю сучасну традицію в стінах рідного закладу креативна група факультету природничих наук під керівництвом голови студентського профбюро Наталії Лабушняк. За словами організатора, цей захід був розрахований на випадкових глядачів-студентів і повинен був створити враження почуття спонтанності і викликати почуття захоплення і зацікавлення. Підготовка до акції тривала близько місяця. Кожного дня майбутні флешмобівці (25 дівчат та один хлопець з факультету природничих наук) збиралися після занять та репетирували свій яскравий танець.

Перед тим, як учасники почали танцювати, до студентів звернувся та привітав їх сам… Господь Бог. Хлопець, який втілював цей образ закликав студентів не спати на парах та бути більш уважними і працелюбними, бо в іншому випадку, можуть прокинутися в армії.

На запитання, чи плануються ще подібні виступи на майбутнє, Наталія відповіла, що в її планах вже є кілька номерів, які вона обов’язково втілить у життя в наступному семестрі. Також організатор цього феєричного дійства зазначила, що наступного разу у флешмобі братимуть участь не лише студенти ФПН, а всього університету, адже реакція глядачів перевершила всі сподівання організаторів.

Анна Григорян, Вікторія Забара, група ВС-12-1

КрНУ