Головна>Новини
КрНУ

Новини

Кубок студентського профкому з волейболу 2012
22.11.12
15 листопада в спортивному комплексі КрНУ відбулися спортивні змагання на Кубок студентського профкому з волейболу 2012. Участь приймали команди з усіх факультетів та інститутів, які складалися з активістів студентських профбюро.

Після жеребкування команди розділилися на дві підгрупи по 3 факультети (інститути) в кожній, в яких кожна команда зіграла з двома іншими. За підсумками групових змагань команди, які зайняли треті місця грали стиковий матч за 5-те місце, тут активісти ІМіТ перемогли своїх колег з ФЕУ; за третє місце боролися команди ІЕЕСУ та ФПН, спритнішими виявились студенти ІЕЕСУ. А в напруженій боротьбі, де команди практично вигризали друг у друга очки і боролися за кожний м’яч до останнього, перемогу над студентами з ФЕКІ, а отже і право підняти над головою Кубок, отримала команда ФПГіСН.

По закінченню турніру всі команди отримали солодкі подарунки та грамоти від студентського профкому. Але найбільшою нагородою було маси вражень та задоволення від участі у спортивних змаганнях.

Дякуємо за підтримку Спортивному клубу КрНУ та кафедрі фізичного виховання.


Команда ФПГіСН


Команда ФЕКІ


Команда ІЕЕСУ


Самий веселий суддя змагань


Ігровий момент змагань

КрНУ