Головна>Новини
КрНУ
Новини

ЩО? ДЕ? КОЛИ?
27.11.12
21 листопада в КрНУ імені Михайла Остроградського проводилася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». В фойє п’ятого корпусу зібралися 19 команд з усіх факультетів та інститутів, які бажали продемонструвати свої розумові здібності та здобути перемогу. Брати участь у змаганнях могли тільки члени студентської профспілки, оскільки організаторами чемпіонату, як завжди, виступив студентський профком.

Мета проведення інтелектуальної гри полягає у розвитку логічного мислення, пізнавальних здібностей та кмітливості, поповнення багажу знань учасників цікавою та різноманітною інформацією.

В нашому університеті, такі змагання відбуваються два рази на рік. Суть гри полягає в тому, що протягом однієї хвилини команди мають дати відповідь на запитання. Всього було два раунди, які містили по 12 завдань. Після довготривалого змагання були оголошені результати. Перше місце здобула команда під назвою «Мозковий штурм» (ФЕКІ), друге – «Барсики» (ІМіТ), третє – «Шнурок-провідок» (ІЕЕСУ). Переможці отримали від організаторів заохочувальні подарунки – солодощі, грамоти та статуетки у вигляді символу мудрості сови. Учасники ділилися своїми емоціями, а нагороджені команди пишалися тим, що змогли довести свою першість.

Ми вважаємо, що такі інтелектуальні ігри є надзвичайно корисними і пізнавальними, вони стимулюють молодь навчатися і бути духовно багатою особистістю. Дякуємо нашому студентському профкому за організацію інтелектуального відпочинку.

Руслана Соляр та Марина Коротя, група ВС-12-1


І місце«Мозковий штурм» (ФЕКІ)


ІІ місце«Барсики» (ІМіТ)


ІІІ місце«Шнурок-провідок» (ІЕЕСУ)

КрНУ