Головна>Новини
КрНУ

Новини

Осіння феєрія гумору
30.11.12
27 листопада у корпусі №5 Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся «Осінній кубок» ліги КВН КрНУ.

На сцені змагалось 6 команд – дебютантів: «Фаворити», «ФЕН», «Збірна ФЕКІ», «Паша», «Борщ» та «Ритм».


Ведучими гумористичного вечору стали Олексій Гедройц і Віталій Куванников, учасники команди КВН «Збірна Кременчука».


Розпочали вже з відомої традиції ліги КВН КрНУ – розігрів залу за допомогою оплесків та цукерок. Проводили розкачку глядачів Сергій Утянський та В’ячеслав Носкін.

Обирали найкращих з кращих в цей вечір професійне журі: Павло Покутний, Кирило Вольний, Олена Суворова, Сергій Погорілий та Андрій Ковінько.


Першими підкорювати глядача взялась команда КВН природничого факультету КрНУ - «ФЕН». Команда-дебютант вечору, яка запам’яталась своїм виходом на сцену – дівчата вийшли з рушниками на головах, а хлопці з феном у руках. Глядачі сприйняли команду не ординарно, але все ж таки «порвали» прихильників кременчуцького КВНу мініатюрою «Случай в аэропорту»: стоїть хлопець, зустрічаючий пасажира з табличкою «Козюлькин». Усі навколо сміються і чекають на Козюлькина, але раптом один хлопець каже: «Дивіться», вказує догори пальцем і каже хлопцю з табличкою: Козюлькин – це я. На розминці команда гарно проявила себе. Найбільш запам’яталась відповідь на запитання Олени Суворової: продовжити пісню «На большом воздушном шаре, мандаринового цвета, мы с тобой…»
- Встречали конец света.
Нехай це і була перша гра цієї команди, але сподіваємось, що «комом» вона не стала. Залишається тільки побажати, щоб хлопці та дівчата попрацювали над своїми помилками і продовжували потішати глядача.


«Збірна Факультету електроніки та комп`ютерної інженерії». Учасники цієї команди дуже різні, про що свідчить їх вихід. Як вони самі себе позиціонують, кожен з них учасник реаліті-шоу: «Зважені та щасливі», «Фермер шукає дружину», «Вагітна у 16». Розпочали свій виступ коротеньким жартом: «Мало кто знает, что Джигурда хропит дабстепом». Не залишила байдужим глядача мініатюра про телефон. Запам’яталась відповідь на питання Андрія Ковінько: продовжити пісню «Nosa, nosa…». Хлопець відповів: «Долгани три полтоса». На розминці відповідали дуже вдало, за що і отримали вищий бал.


Збірна КрНУ та ВПУ №7 - команда КВН «Ритм». Ці хлопці та дівчата запам’ятались всім своїми музичними відбивками між мініатюрами. Після кожного номеру звучав дабстеп, під який глядачі охоче аплодували. Хочеться відмітити одну мініатюру про кременчуцьких кравчинь: «Кременчугские швеи настолько суровы, что им не страшны природные катаклизмы». На сцені стоїть дівчина, під ногами якої тріскається земля від землетрусу. Вона намагається зі всієї сили з’єднати ногами землю, а потім починає її зшивати голкою з ниткою.

На конкурсі розминки проявляли себе дуже добре. На питання хлопця Ігоря із залу «Почему Олежка маленького роста?» відповіли так: «Да потому, что Серега все Растишку съел» (на відповідь хлопець вийшов з учасником команди КВН «Збірна ФЕКІ» Сергієм). Учасникам цієї команди хочеться побажати не зупинятись на досягнутому, адже вищий бал за конкурс «Візитка» щось таки значить.


Наступна команда, яка підкорювала кременчуцького поціновувача гумору стала жіноча збірна КрНУ «Борщ». У складі цієї команди, як не дивно, є представник сильної статті. Дівчата ж жартували про жіночі примхи і стереотипи. Зустрічаються 2 подруги і одна з них кружляє та запитує:
- Нічого не помічаєш?
- Шорти нові?
- Ні.
- Волосся покрасила?
- Ні, кружляти навчилася.
На розминці «порвали» глядача відповіддю на питання Кирила Вольного: «Почему Крюковский мост еще стоит?».
- Потому что его сшивают суровые кременчуцкие швеи.
Дівчата трималися на сцені дуже добре, хоч це і перша їх гра. Трохи не вистачило для перемоги, проте чоловічі серця в залі були підкорені.


Команда КВН «Паша» (Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління). Склад цієї команди просто здивував. На сцену вийшов один хлопець на ім’я Павло з шиною та прикріпив на неї табличку «Продам». І тут почався самий смак. Виявляється, це монокоманда. Як сказав сам хлопець, ректор поставив умову: або армія, або виграти «Осінній кубок». На протязі усього свого виступу хлопець розповідав про випадки з життя, а також про «інших членів команди». На конкурсі «Візитка» отримав вищий бал від кожного члена журі. На розминці було видно, що хлопцю важко самому придумувати відповіді, але незважаючи на це відповідав смішно і дотепно. На питання маленького хлопчика з залу Єгора: «Я хочу феррари, а какой подарок хотите получить Вы на Новый год?» відповів так: «Хоть бы условно, хоть бы условно».
На жаль, «Осінній кубок» хлопець не виграв, а тому сподіваємось, що своє питання про армію та кубок він все ж таки вирішить з ректором.


Команда КВН «Фаворити» (збірна ФЕКІ, ФПР та ІЕЕСУ). У цих хлопців КВН-івського досвіду вдосталь. У виступі цієї команди було вдосталь танців і жартів. Найяскравішим і феєричним номером на протязі всього виступу стала мініатюра про Леді Мері. Хлопці з зонтиками у руках починають танцювати і співати пісню з відомого кінофільму, а потім у кінці виявляється, що це реклама: «Покупайте зонтики в магазине «Веселый зонтик». Наприкінці їхнього виступу зал сканував «Молодцы». На розминці виступали на ура. На запитання глядача з залу Сергія; «Мне молодая девушка сказала, что я не романтичный, и я дал ей вертуху. За что она меня бросила?», відповіли так: «Надо было сначала цветы покупать, а потом звезды показывать». За «Візитку» команда отримала найвищий бал від усіх членів журі.
Бажаємо хлопцям підкорити не тільки кременчуцького глядача і його сцену, але й гарно проявити себе, і на інших іграх КВН.


Підсумок гри у цифрах:
1. «Фаворити» − 9,8 – Переможці «Осіннього кубку».
2. «Збірна ФЕКІ» − 9,6 – «Жарт гри».
3. «Паша» − 9,4 – «Приз глядацьких симпатій».
4. «Ритм» − 9,2 – «Найкраща візитка».
5. «ФЕН» − 9 – «Найкраща відповідь на розминці».
6. «Борщ» − 8,2 – «Відкриття гри».

З найкращими побажаннями, Ольга Полушко!


Команда «Фаворити» - Переможці


Команда «Збірна ФЕКІ» - друге місце, номінація – "Жарт гри"


Команда «Збірна ІЕЕСУ «Паша» -третє місце, приз глядацьких симпатій


Загальне фото гравців


Команда «Борщ». Номінація – "Відкриття гри"


Команда «Ритм». Номінація – "Краща візитка"


Команда "ФЕН". Номінація - "Найдотепніша відповідь"

КрНУ