Головна>Новини
КрНУ

Новини

Студентська профспілка за здорову націю
04.12.12
Щороку, першого грудня Україна відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Наша країна займає перше місце в Європі за кількістю хворих на ВІЛ та темпами його поширення. Сотні тисяч українців вражених вірусом імунодефіциту людини кожен день змушені боротись не тільки з хворобою, а й з ворожістю суспільства.

Саме тому так важливо не залишатись осторонь цієї проблеми. Не залишились байдужими і студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. З самого ранку 30-го листопада у першому корпусі лунала музика – це транслювалась на екран соціальна реклама. Студенти з кожного факультету прийняли участь у флешмобі до Дня боротьби зі СНІДом. На перерві між парами вони вишикувались у стрічку – символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. В рамках акції активісти студентського профкому роздавали презервативи і брошури з інформацією про цю хворобу. Спеціально до Дня боротьби зі СНІДом Товариство Червоного Хреста України надало для студентів Кременчуцького національного Університету 20 тисяч презервативів. Їх, разом з інформаційними брошурами про ВІЛ/СНІД, роздавали активісти Студентського профкому Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського уже шостий рік поспіль.

Нагадаємо, що станом на грудень 2011 року у Кременчуці було зареєстровано 234 ВІЛ-інфікованих, з них 46 хворих на СНІД.КрНУ