Головна>Новини
КрНУ

Новини

Стипендіальна програма для молодих дослідників з усіх дисциплін від Навчального Фонду Палати депутатів Берліна
07.12.12

Навчальний Фонд Палати депутатів Берліна пропонує стипендіальну програму для молодих дослідників з усіх дисциплін. Програма спрямована на молодих фахівців з США, Великої Британії, Франції та країн колишнього Радянського Союзу. Кандидати повинні працювати над дослідницьким проектом, реалізація якого потребує дванадцятимісячного перебування у Берліні.

Останній термін подання заявки:15 грудня 2012 року.

Доступно для кандидатів із США, Великої Британії, Франції та країн колишнього Радянського Союзу.

Стипендія: розмір стипендії, що розрахована на 12 місяців, складає 770 євро на місяць для випускників та аспірантів, 1300 євро на місяць для кандидатів наук.
Випускники (бакалаври та магістри) отримуватимуть стипендію розміром 770 євро, аспіранти - 1300 євро щомісяця. Стипендія включає витрати на поїздку до Берліну та безкоштовне проживання у Міжнародному Навчальному Центрі Берліну. Максимальний вік кандидатів - 35 років для аспірантів, 25 для випускників.

Подання заявок

Якщо Ви бажаєте подати заявку, будь ласка, заповніть аплікаційну форму. Заповнена заявка має бути надіслана на адресу: studienstiftung@parlament-berlin.de. Будь ласка, заповніть також Сертифікат про знання німецької мови та відправте за тією ж адресою. Подати заявку можна до 15 грудня 2012 року. Період фінансування розпочинається 1 жовтня 2013 року та завершується 30 вересня 2014 року.

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний сайт програми.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ