Головна>Новини
КрНУ

Новини

«Expoprotection»
10.12.12
«Expoprotection» – Міжнародна виставка, присвячена проблемам безпеки і ризикам, яка проходила з 4 по 7 грудня 2012 року в Парижі. Організатором виставки є Reed Expositions France.

Завдання компаній і учасників виставки Expoprotection 2012 – розробити ефективну стратегію боротьби з ризиками. Велику увагу вона приділяє якості інноваційних розробок, а також високим технологіям, що спрямовані на запобігання ризикам.

Тематичні розділи виставки «Expoprotection»: аварійно-рятувальне устаткування, системи доступу і безпеки, спецодяг, системи пожежної безпеки і захисту від вогню, страхування й управління ризиками, спецтранспорт та спорядження, системи охоронного телебачення і спостереження.

На виставці цього року було представлено програмне забезпечення та модулі пристроїв DAD і концентратора, розроблені в рамках госпдоговірної НДР № 241/2 – «ІВМ» – «Neutronic»: «Розробка програмного забезпечення та проекту пристроїв і концентратора для систем пожежогасіння і виявлення технічних несправностей» під науковим керівництвом Ляшенка В.П., професора, завідувача кафедри інформатики і вищої математики, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

КрНУ