Головна>Новини
КрНУ

Новини

Свято мужності у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського
11.12.12
6 грудня Україна відзначає День збройних сил. Свято справжніх чоловіків, які гідно захищають свою країну. Саме в цей день, Студентський профком Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського провів конкурс, в якому шестеро хлопців з різних факультетів та інститутів боролися за почесне звання «Містер Мачо».

Конкурсна програма складалася з декількох етапів. Спочатку, учасники підготували візитку, в якій представилися та розповіли про себе. Далі змагалися у силовому конкурсі, де повинні були віджатися і показати свою фізичну підготовку. Найцікавішим виявився наступний конкурс, в якому хлопці довели, що вони не тільки мужні, але й талановиті. Тут вони танцювали, співали, розповідали вірші С.Єсеніна та Е.Асадова, грали на гітарі. У інтелектуальному змаганні учасники з гумором відповідали на каверзні запитання ведучих та цікаво коментували різні фотографії. Завершальним етапом стало дефіле «Мій креативний костюм». До цього конкурсі хлопці підготувалися відповідально, творчо та з гумором, адже їхні костюми дійсно вражали.

Оцінювали інтелект, харизму та талант учасників начальник культмасового відділу Н. Г. Дольнікова, голова студентського профспілкового комітету О. І. Суворова та начальник відділу маркетингу та збуту ТОВ «Панорама Кременчука» Ю. О. Лєксікова. Ведучими вечора були Тетяна Землянська (ІЕЕСУ) та Тарас Ільїн (ФПН). У перервах між конкурсами глядачів та вболівальників розважали талановиті студенти нашого навчального закладу: Аліна Гула подарувала глядачам пісню, Віталій Дерев’янко виконав бітбокс, а заряд позитивної енергії надала команда КВК «Ритм».

Кожного з учасників судді нагородили почесним званням: Євгеній Крикун (ІЕЕСУ) – «Містер позитив», Артем Ніколаєнко (ФПГіСН) – «Містер стиль», Валерій Марченко (ФЕУ) – «Містер мускул», Максим Пугачов (ФПН) – «Містер креатив», Денис Катков (ІМіТ) – «Містер галантність», а почесне звання «Містер мачо» отримав студент групи КІ-11-1 (факультету електроніки та комп’ютерної інженерії) Олег Чинчик. Переможець розповів: - Не передати словами це море емоцій. Адреналін просто зашкалює. У підготовці до конкурсу мені допомагала велика кількість людей. Я усім дуже вдячний, а особливо мамі. На запитання, що переможець може порадити наступним учасникам конкурсу, Олег відповів: "Моєю порадою для усіх стане, напевно, вести здоровий спосіб життя та займатися спортом, адже я не маю шкідливих звичок та слідкую за своїм здоров`ям і тілом!" Незважаючи на сильних суперників, Олег гідно виступив й впорався із завданнями в усіх інтелектуально-розважальних конкурсах.

Як виявилося, усі учасники отримали незабутні відчуття, познайомилися з новими людьми та зрозуміли, що насправді в цьому житті є до чого прагнути.

На запитання, на які свої переваги покладалися хлопці в конкурсі, відповідали по-різному. Наприклад, Артем Ніколаєнко покладався на талант, а Денис Катков на власні сили. А на питання, що для учасників означає слово "мачо", було багато різних версій. Євгеній Крикун сказав, що "мачо" в перекладі з іспанської означає "самець", хоча наголосив, що себе самцем не вважає.

Можна з впевненістю сказати, що кожен з учасників, навіть без титула, насправді є справжнім мачо. І неважливо, який титул ти отримав, адже мачо повинен бути всередині кожного чоловіка...

Організували це феєричне свято студентський профком та команда інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління під керівництвом голови профбюро Ігоря Янкевича. Кошти та іграшки, отримані під час заходу, підуть на благочинність у дитячий будинок у рамках акції «Святий Миколай».

Григорян Анна, Балабай Ольга
гр. ВС-12-1


Містер МАЧО - студент ФЕКІ Олег Чинчик


Інтелектуальний конкурс


Креативні костюми


Силовий конкурс


Творчий конкурс учасника №1 Артема Ніколаенко


Творчий конкурс учасника №2 Олега Чинчика


Творчий конкурс учасника №3 Дениса Каткова


Творчий конкурс учасника № 4 Євгенія Крикуна


Творчий конкурс учасника № 5 Максим Пугачов


Творчий конкурс учасника № 6 Валерія Марченко


Вболівальники


КрНУ