Головна>Новини
КрНУ

Новини

День Святого Миколая від кафедри безпеки життєдіяльності
20.12.12
Кожного року будь-яка дитина чекає на прихід її свята – Дня Святого Миколая. Скільки очікувань, мрій, пов’язано з цим днем – іграшки, солодощі, комп’ютерні ігри, фрукти! Дитині, яка зростає у порядній, люблячій, турботливій сім’ї, є на що сподіватися. А як бути дітям, які позбавлені всього цього? Скільки їх – забутих, покинутих? Звичайно, держава все, що може, робить для них, але не може додати любові, тепла, щирості. І тільки оточуючі, небайдужі люди можуть принести цим дітям промені ласки, турботи, а й інколи – подарунки.

З цього приводу 18 грудня цього року колектив кафедри безпеки життєдіяльності Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського поздоровив дітей 1–2 класу школи–інтернату імені Макаренка з Днем Святого Миколая – машинки, ляльки, наручні годиннички, солодощі, фрукти.

Скільки радості було на обличчях, але який сум світився в очах! Не можна було стримати сліз, коли одна дівчинка з косичками, маленька як Дюймовочка, підійшла, обняла, пригорнулась, глянула в обличчя і тихенько сказала: «Спасибі».
Давайте ж не будемо холодними, байдужими. У наших з вами силах приєднуватись до добрих справ. Давайте творити добро життя і красоту душі не тільки на словах!

Прес-служба КрНУ

КрНУ