Головна>Новини
КрНУ


Новини

Колектив КрНУ втретє підтримав ректора
18.01.13

Відповідно до чинного законодавства України у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулися чергові вибори ректора. У зв’язку з тим, що в грудні минулого року добіг кінця термін повноважень Михайла Загірняка, який упродовж десяти років обіймав керівну посаду університету, Міністерство освіти, науки, молоді та спорту оголосило про проведення конкурсу на заміщення цієї посади. Оголошення про проведення конкурсу було опубліковано 24 грудня 2012 року у газеті «Освіта України». Процедура конкурсу передбачає подання заяв усіх претендентів у тритижневий термін. Однак, до міністерства надійшла всього одна заява – від попереднього ректора М.В. Загірняка. Тож саме його кандидатуру й було винесено на голосування під час проведення конференції трудового колективу, яка відбулася 17 січня. У заході, крім 125 делегатів і представників ЗМІ, взяли участь головний спеціаліст Міністерства освіти, науки, молоді та спорту Сергій Бондарчук, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник.

Після обрання мандатної та лічильної комісії, Михайло Загірняк виступив із доповіддю щодо основних напрямів роботи університету, його досягнень і запропонував тези програми розвитку ВНЗ до 2030 року. Під час обговорення доповіді виступили завідувач кафедри безпеки життєдіяльності, професор Валерій Чебенко, завідувач кафедри інформатики та вищої математики, професор Віктор Ляшенко, завідувач відділом міжнародних зв’язків Андрій Маркевич, голова студентського профкому Олена Суворова. Усі вони висловили підтримку Михайлові Загірняку, зупинившись детальніше на конкретних позитивних моментах, які дозволили навчальному закладу досягти значних успіхів у своєму динамічному розвитку.

Про підтримку з боку обласної ради та облдержадміністрації у своєму виступі заявив і Володимир Онищенко. Він наголосив, що кандидатура Михайла Загірняка на посаду ректора є найкращою з усіх можливих. Адже саме завдяки його зусиллям регіональний ВНЗ Полтавщини ста єдиним класичним університетом в області й стає справжнім науковим і культурним центром Кременчука. Водночас він наголосив на низці пропозицій і побажань на адресу колективу університету, які б сприяли ще більш потужному економічному розвиткові як промислового Кременчука, так і аграрного сектора області.

Про зміцнення співпраці і ймовірні спільні проекти в усіх галузях життєзабезпечення міста говорив і Віктор Калашник. Він також підтримав кандидатуру Михайла Загірняка на посаду ректора від імені міської влади.

Процедура волевиявлення делегатів конференції проходила у закритому таємному режимі. Зі скриньок лічильна комісія дістала 125 бюлетеней. Із них за Михайла Загірняка віддали голоси 117 осіб, проти - 7 осіб і один бюлетень мав ознаки зіпсованого.

Таким чином Михайло Загірняк отримав підтримку більш як 93 % голосуючих . Тож конференція трудового колективу ухвалила рекомендації Міністерству освіти, науки, молоді та спорту щодо його призначення на посаду ректора.

Прес-служба Кременчуцького національного
університету імені Михайла Остроградського

КрНУ