Головна>Новини
КрНУ


Новини

Wi-Fi
25.01.13

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВІДВИДУВАЧІ
Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського!
На території навчального закладу з’явилася нова послуга – швидкісний бездротовий Інтернет за технологією Wi-Fi.

Ця послуга є складовою частиною всеукраїнської мережі публічних точок (хот-спотів) відкритого доступу в Інтернет, відомої під назвою WIFI.IN.UA. Послуга надається в двох режимах - безоплатним з обмеженням швидкості та без обмежень швидкості за цікавими низькими тарифами. В обох режимах послуга надається без обмеження вхідного та вихідного трафіку.
Кожен має змогу використовувати Інтернет з навчальною метою безкоштовно!

Зараз доступно декілька мереж:

SSID (ідентифікатор безпровідної мережі): www.wifi.in.ua та www.wifi.mts.com.ua
Відмінність цих мереж полягає лише в засобах оплати за послугу в платному режимі (SSID відповідає назві сайту послуги):
www.wifi.in.ua – оплата через платіжні пластикові картки VISA та Mastercard, платіжні термінали та webmoney.
www.wifi.mts.com.ua - розрахована на абонентів мобільного зв’язку МТС яки можуть за допомогою посилання смс на короткі номери отримувати код активації послуги, детальніше нижче та на сайті МТС
Для зручності роботи Ви можете обрати мережу, на якої Вам зручніше здійснювати оплату. Згодом з’являться додаткові оператори зв’язку.
Як налаштувати свій пристрій на роботу в WI-FI-мережі Університету та зареєструватися на сайті послуги:

Процедура реєстрації в мережі для платних користувачів

Після підключення до точки доступу по SSID www.wifi.in.ua або www.wifi.mts.com.ua та отриманні ІР-адреси, необхідно запустити браузер на Вашому пристрої. При спробі вийти в Інтернет, браузер автоматично відкриє сторінку авторизації у відповідній мережі.
Якщо Ви вперше користуєтеся даною мережею, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації. Переходимо по лінку «Реєстрація». Тут необхідно заповнити всі поля та натиснути кнопку «Зареєструватися».
При умові успішної реєстрації відкриється Особистий кабінет з Вашими персональними даними. Бажано записати введені дані логіну/паролю. В Особистому кабінеті Ви зможете здійснювати оплату або вводити код активації (для мережі МТС), а також відслідковувати історію платежів.
Якщо Ви вже зареєстровані, то при початку роботи іноді прийдеться проходити процедуру авторизації (у випадках коли Ви змінюєте пристрій, або давно не підключались до мережі). Для цього необхідно ввести зареєстровані раніше логін/пароль. Як результат, Ви потрапите в Особистий кабінет.
- для мережі www.wifi.in.ua поповнити баланс любим доступним способом та обрати в Особистому кабінеті будь-який із запропонованих тарифних пакетів на 1, 3 та 45 грн. та знімете обмеження швидкості відповідно на 2, 24 години та 1 місяць.
- для мережі www.wifi.mts.com.ua, якщо ви є абонентом МТС, надіслати зі свого мобільного телефону смс на короткі номери 7755 та 7754 та отримати код активації послуги (зняти обмеження швидкості) відповідно на 2 та 24 години і за тарифом 1,5 та 5 грн.
Набираєте в адресному рядку потрібну адресу або обираєте закладку та працюєте в Інтернет.

НАГАДУЄМО!
Введення коду та здійснення оплати не є необхідним для доступу в Інтернет і лише знімає обмеження швидкості!
Реєстрація не потрібна для вільного доступу в Інтернет з обмеженням швидкості.

ПРИЄМНОЇ РОБОТИ!

КрНУ