Головна>Новини
КрНУ


Новини

Х Міжнародна науково-технічна конференція «Розробка, використання та екологічна безпека сучасних гранульованих та емульсійних вибухових речовин».
11.02.13
4–9 лютого 2013 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського спільно з Міжвідомчою асоціацією «Укрвибухпром» та ЗАТ «Міжвідомча комісія з вибухової справи» (Росія) пройшла ІХ Міжнародна науково-технічна конференція «Розробка, використання та екологічна безпека сучасних гранульованих та емульсійних вибухових речовин». Співорганізаторами конференції також виступили: Сілезький технічний університет (Польща), Петрощанський університет (Румунія), Навоійський гірничо-металургійний комбінат (Узбекистан), Союз інженерів-підривників України, Наукова рада з проблеми «Механіка і технологія вибуху» НАН України, Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України, Національний гірничий університет України та ВАТ «Полтавський ГЗК».

Конференція пройшла в атмосфері плідної співпраці між науковцями нашого університету та представниками близько 40 ВНЗ України, Росії, Казахстану, Румунії, Польщі та Узбекистану.

Конференція працювала за наступними тематичними напрями: теоретичні та експериментальні дослідження процесів руйнування гірських порід вибухом; нові емульсійні вибухові речовини й ефективність їхнього використання в гірничовидобувній галузі; прогресивні технології розробки корисних копалин; економічна ефективність застосування сучасних технологій розробки корисних копалин; проектування та проведення спеціальних вибухових робіт; інновації, трансфер технологій та комерціалізація наукових розробок; питання техногенної безпеки при відкритій та підземній розробці корисних копалин. Було заслухано п’ять пленарних та 28 секційних доповідей.

Науково-дослідна частина

КрНУ