Головна>Новини
КрНУ


Новини

Cемінар на тему «Людина в інформаційному суспільстві»
14.03.13

12 березня 2013 року за участю факультету права, гуманітарних і соціальних наук, кафедрою українознавства було проведено науковий семінар на тему «Людина в інформаційному суспільстві». У семінарі прийняло участь понад 30 студентів, аспірантів та молодих учених університету.

В рамках семінару було обговорено сучасні напрямки наукових досліджень інформаційного суспільства.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник декана з наукової роботи доцент Білоус Руслана Миколаївна, яка відзначила практичні аспекти формування особистості в інформаційному суспільстві.

З науковою доповіддю виступив асистент кафедри українознавства Саранча Віктор Іванович, він детально проаналізував етапи формування та розвитку інформаційного суспільства в світі та Україні.

Доцент кафедри українознавства Тур Оксана Миколаївна представила до уваги аудиторії дослідження на тему «Документ як соціокультурний феномен в комунікативному просторі інформаційного суспільства». У ньому було розглянуто теоретичні виміри документа та його значення та вплив на інформаційний простів.

Під час проведення наукового семінару виникали цікаві дискусій, зокрема учасники дискутували з приводу питання «Чи є людина документом?», «Чи може існувати інформаційне суспільство без громадського суспільства?», «На якому етапі розвитку знаходиться український соціум?» тощо. У дискусіях приймали участь як студенти так викладачі.

Кафедра українознавства Товариство студентів, аспірантів та молодих учених

КрНУ