Головна>Новини
КрНУ


Новини

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО СТАВ МІЖНАРОДНИМ ЦЕНТРОМ ОБМІНУ ДОСВІДОМ УПРАВЛІННЯ
15.03.13
13-14 березня 2013 року на базі факультету економіки та управління пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання управління сталим розвитком у сучасному суспільстві: проблеми та перспективи», у якій взяли участь понад 150 представників українських, американських, російських, китайських, чеських, словацьких і польських вищих навчальних закладів.

Конференцію відкрив голова програмного комітету, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського М. В. Загірняк, який підкреслив актуальність модернізації управлінської сфери України і наголосив на тому, що важливу роль у цьому процесі має грати саме університетська наука. Університет у сучасному суспільстві стає не лише освітнім закладом – до функції підготовки кадрів додається роль координатора наукової та інформаційної діяльності, посередника між державою, наукою, промисловістю і громадськістю. Перетворення управління, перехід до прогресивних методів і технологій неможливий без участі університетів.

Діапазон питань, що розглядалися на конференції, був досить широким. Любомир Пана, ректор Вищої школи Європейських і регіональних студій, доповів про інноваційні перетворення моделі управління суспільством в Чеському державному секторі. Д. е. н. О. А. Кратт, декан факультету менеджменту Донецького національного технічного університету, виступив з доповіддю про сучасні проблеми менеджменту вищої освіти та шляхи їх розв’язання. Барток Фортунскі, доцент факультету економіки університету Ополе (Польща) провів порівняльний аналіз міжнародних документів для сталого розвитку в енергетичному секторі. Кандидат наук з державного управління, доцент, декан факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського А. Б. Почтовюк у своїй доповіді звернувся до питань менеджменту вищої школи.

У рамках конференції відбулося урочисте святкування дня факультету економіки і управління, під час якого ректор Вищої школи Європейських і регіональних студій (Чехія) Любомир Пана вручив М. В. Загірняку та А. Б. Почтовюку медалі за заслуги та грамоти Чеської Вищої школи Європейських і регіональних студій. В свою чергу, ректор КрНУ М. В. Загірняк привітав факультет зі святом і та вручив грамоти найкращим викладачам, а студенти підготували святковий концерт.

14 березня 2013 року Любомир Пана та Барток Фортунскі провели лекції для студентів. Конференція показала, що подібні заходи не лише сприяють активізації обміну досвідом і налагодженню міжнародних зв’язків, але й впливають на формування нових перспективних підходів до управління. Подібні заходи виводять університет на якісно новий рівень, перетворюючи навчальний заклад на центр фундаментальної і прикладної науки.


Зустріч ректора з гостями


Ректор Любомир Пана та декан Почтовюк А.Б.


робочий момент конференції


Святковий концерт

КрНУ