Головна>Новини
КрНУНовини

Розвиток співробітництва з Університетом штату Канзас
22.03.13
З 28 грудня 2012 року до 2 березня 2013 року д. х. н., професор кафедри екологічної безпеки та природокористування КрНУ Підліснюк В. В. перебувала в Університеті штату Канзас (США) у рамках бюджетної програми «Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном» Міністерства освіти і науки. Окрім ознайомлення з навчальним процесом в іноземному виші, викладання курсу лекцій і проведення досліджень вона активно працювала в напрямі розширення міжнародних зв’язків КрНУ з науковими установами і навчальними закладами за кордоном.

Проф. Підліснюк В. В. обговорила із директором Консорціуму з охорони довкілля та сталості професором Ларрі Еріксоном та секретарем Консорціому Шері Волш основні ініціативи та можливості членства в ньому. КрНУ запропонували безкоштовно приєднатися до проекту, а також брати участь у подальших щомісячних засіданнях в інтернет-режимі.

26 лютого 2013 року проф. Підліснюк В. В. зустрілася з представницею офісу міжнародних програм Університету штату Канзас доктором Кристіною Янг. Разом з нею вона обговорила міжнародні програми, у яких бере участь Університет штату Канзас і наш університет. Доктор Янг зацікавилася співпрацею з КрНУ, розвитком двостороннього співробітництва з Університетом Ланьчжоу (КНР), Університетом Матея Бела (Словаччина), Опольським і Вроцлавським університетами (Польша), з якими наш університет плідно співпрацює протягом багатьох років.

Сподіваємося, що співпраця з Університетом штату Канзас й участь в Консорціумі буде взаємно корисною для обох сторін, а також сприятиме зміцненню позицій КрНУ в міжнародному освітньому просторі.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ