Головна>Новини
КрНУ


Новини

НА ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ
25.03.13
ІСАМ (Католицький інститут мистецтв і ремесел) входить до десяти найпрестижніших інженерних шкіл Франції і має п’ять представництв у Франції та три зарубіжних. Традиції навчального закладу дуже давні, адже він був заснований понад сто років тому, у 1898 р. Сьогодні у світі існує навіть Асоціація інженерів ІСАМ, колишніх випускників навчального закладу. До неї входить близько восьми тисяч фахівців, які займають найрізноманітніші посади на провідних підприємствах світу. Держава приділяє велику увагу інженерній освіті, про що свідчить хоча б той факт, що фінансування закладу сягає 30 млн ? бюджету.

Стажування в ІСАМ дозволяє повною мірою задовольнити наукові й технічні інтереси, зустрітися з представниками різних культур, розвинути виробничий досвід, зробити внесок у майбутню кар’єру. Навчальний заклад має міцні зв’язки з відомими промисловими компаніями, що надає можливість студентам опанувати широкий спектр професій і видів діяльності у різних секторах економічного світу.

У ІСАМ створені зручні умови для навчання, наприклад, є персональна навчальна лабораторія для студентів останнього курсу. Для поліпшення наукового процесу дозволено організовувати робоче місце за своїм вподобанням. Майстерні навчального закладу мають все необхідне для практичної діяльності за фахом. Під час стажування стали у нагоді навички роботи з високотехнологічними верстатами та обладнанням для проведення різноманітних тестів та вимірів, які були отримані на кафедрі процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Також надзвичайно корисними виявилися знання про композитні матеріали, які зараз активно використовуються у провідних галузях промисловості.

Підсумком стажування стало завершення проекту, результати якого впроваджуються у виробництво. Проект стосується систем захисту в будівельній галузі. Під час стажування були відвідані різноманітні технічні виставки та промислові підприємства, зокрема завод-замовник майбутнього виробу. Завершену модель було представлено замовникові та представникам університету ІСАМ.

Стажування у Франції надало багатоаспектний досвід, який стосується майбутньої фахової діяльності у широкому сенсі. Ознайомлення з новітніми технологіями у сфері захисних споруд, опанування найсучасніших методик науково-технічного проектування, входження у європейський інформаційний і освітній простір – усе це стало можливим завдяки цілеспрямованій і скоординованій діяльності Міністерства освіти і науки України і Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

КрНУ