Головна>Новини
КрНУ


Новини


10.04.13

22 березня 2013 р. у м. Санкт-Петербург (Російська Федерація) відбулася церемонія нагородження переможців XI Санкт-Петербурзького відкритого конкурсу імені професора В.М. Веніамінова на кращу студентську наукову роботу з економіки, управління та інформатики в економічній сфері (за міжнародної участі).

Серед переможців – студентка 2 курсу факультету економіки та управління напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» (група ОА-11-1) Шара Вікторія Іванівна, яка, за рішенням конкурсної комісії від 23 січня 2013 р. здобула Диплом І ступеню (керівник – старший викладач кафедри обліку, аналізу і аудиту О.І. Авраменко).

Загалом у Конкурсі взяли участь 287 осіб (257 робіт), що представляють 4 держави, 20 міст, 36 вузів.

Нагородження відбулося в урочистій обстановці, на Пленарному засіданні XII міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми економіки і нові технології викладання». Призи переможцям вручав ректор Міжнародного банківського інституту Леострин Дмитро Федорович.

Не можна було не відвідати пам’ятки міста, яке володіє значною історико-культурною спадщиною. Незабутнє враження залишили прогулянка Невським проспектом, Ермітаж, Петергоф, Ісаакіївський та Казанський собори, храм Спас-на-Крові, пам’ятник Петру І (Мідний вершник).

Кафедра обліку, аналізу та аудиту,

Товариство студентів, аспірантів та молодих учених

КрНУ